Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én ezt nem értem. Miért...

Én ezt nem értem. Miért tiltott le valaki Facebookról mikor én nem is csináltam vele semmit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Megzakkant.
2012. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert lány :) fogadjunk, h lány :) gondold végig lány fejjel, h mi rosszat tehettél neki...ami neki rossz..mondtál e rá vmit más előtt stb..csak a csajok csinálnak ilyet..meg a búzák
2012. febr. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ismerőseim, akik tiltva vannak azért, mert nagyon-nagyon-nagyon sok hülyeséget írnak az üzifalra. Pl. egész nap a gép előtt ülnek, 10 percenként más zenét hallgatnak és azt ki kell írni. Vagy kiírják, mi az indián nevük, mit hoz nekik a nyuszi, miben fognak meghalni, stb. Belépéskor csak ezek fogadnának és az értelmes üziket nem venném észre :$

Az egyik ismerősöm meg egész nap játszik és azt is kiírja, hogy miben hány pontja lett...

2012. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat átgondoltam és nem mondtam elötte semmit meg én nem is irok ki sok mindent :/

De amúgy tényleg lány :D

2012. febr. 17. 09:53
 5/6 anonim válasza:
engem egy srác törölt le akivel jóban voltam, totál hirtelen, nagyon meglepett... kiderült hogy nagyon tetszettem neki de én csak barátilag tekintettem rá... azt hiszem így akar "kitörölni" az életéből.. nem lehet hogy tetszel neki? :)
2012. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem annyira jóban ezért nemvagyok vele.
2012. febr. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!