Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nem nem jött be ennyire...

Csak nem nem jött be ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Igaz megvan mindenem, de egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, se a testemmel se semmivel, nem olyan iskolába járok ahova szeretnék, nem azt tanulom amit szeretnék, nem csinálhatom sokszor azt amit szeretnék, és még sorolhatnám, kezd nagyon, nagyon rossz lenni :(
2012. febr. 16. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálod azt amit szeretsz? Mi tart vissza?

Mi bajod van magaddal? Nálam is van olyan időszak amikor legszívesebben felkötném magam, de nem teszem. Egyszer fent egyszer lent.

2012. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* fiú vagy, vagy lány?
2012. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2012. febr. 16. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Szüleim nagyon sokat meséltek az ő gyerekkorukról hogy akkor még nem féltettétek őket ennyire, persze nem is engedték azért hogy akárhány napra el is menjenek, jó kalandjaik voltak, sok barát, és nem csak a gép/tv előtt ültek hanem nevetgéltek.
2012. febr. 16. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

detto..mondjuk én kondiztam, izmos vagyok, viszont sok pattanás, ez nagyon idegesít

de a többi stimmel, még annyival egészíteném ki hogy nagyon kevés ember típussal érzem jól magam, még ez is rátesz egy lapáttal hogy szarul érezzem magam

18f

2012. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.wok


Egy barátod sincs v mi? Nincs semmi hobbid amit szívesen csinálnál?(gondolom panelban laksz,ha nem akkor örülj neki)

Nekem is papolnak néha, hogy a ő korukban így meg úgy volt, de megértik, h most már más világot élünk.

2012. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker.. nekem ilyen az életem :( veled mi baj?? mesélj egy picit kérlek, hogy megértselek, mik a bajaid és remélem tudok segíteni
2012. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!