Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék erősebb?

Hogyan lehetnék erősebb?

Figyelt kérdés

annyira irigylem azokat a lányokat, akik minden bukás után fel tudnak állni, akik nem sírnak hónapokig szakítás után, akik mindenben megtalálják a jót. Én is ilyen akarok lenni, de nagyon gyenge vagyok. nagyon könnyen elsírom magam, ha olyan napom van, akkor akár ok nélkül is. van amikor vidám vagyok, és egyik percről a másikra elsírom magam, mintha megijednék az érzéstől.

20 éves vagyok, és egy érzelmi roncsnak érzem magamat, akinek semmi önbizalma nincs, és rettentően fél mindentől. nem tudok felejteni, nem tudok túl lenni dolgokon.


2012. febr. 17. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is nem irigyelni kell azokat a lányokat, hanem megfigyelni, példát venni róluk, hogy mindig erősek tudnak maradni. Aztán tudomásul kell venni, hogy ez az az eset, amikor nem az egyén a hibás, hogy nincs önbizalma, sajnos az iskolarendszer és a szülők tesznek ilyenné, gondolom kevés pozitív megerősítés ért fiatalabb korodban, esetleg nem foglalkoztak veled eleget. Ezeket a dolgokat végig kell gondolni, mert valahol itt van a lényeg. Azután meg szemléletet kell váltani, valami pozitív célt kell találni, ami meghatározza az életed, mindig kell egy cél, természetesen olyan cél, ami elérhető, tisztában kell lenned a képességeiddel, ez is nagyon fontos. Csodamódszer meg valószínűleg nincs, hogy egy csapásra minden megváltozzon, lassan fokozatosan.
2012. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!