Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenen olyan hamar felideges...

Mindenen olyan hamar felidegesedem, sírok. Nem tudom miként lehetnék erősebb. Ez így nem bírom! Más is van így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom. Minden apróságon úgy felidegesedem, és akkor elsírom magam:( annyira kellemetlen...:( nem dobálózok, ütök, csak egyszerűen olyan érzékeny vagyok...:(

mit tehetnék? más is van így?

19/l


2011. máj. 17. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a személyiséged vagy van valami mostanában az életedben ami ezt kiváltja!
2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány pótlása+személyiségfejlesztő tréning
2011. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Sírjál. Ha nem sírsz rosszabb lesz.

Majd elmúlik ez az időszak. Vagy legalábbis változni fog a dolog.

2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! igen, ha sírok, úgy érzem jobb...csak olyan zavaró...:(

köszönök minden választ:)

2011. máj. 17. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nem baj szerintem. hidd el 25 felett meg az a baj, hogy nincsenek érzelmek.

én a helyedben örülnék, hogy ilyen szerencsés vagyok, mert a elgtöbben már annyira befásultak, hogy semmi sem zavarja őket.


attól is függ, mi idegesít fel. ha valaki bánt téged, szép hogy ideges vagy. akár törhetsz zúzhatsz is. de ha túl sok az erőd, inkább vezesd le sportban, vagy valami kreatív hobbiban. legyenek programjaid, meg ismerőseid, akikkel csinálod, és az le fog kötni.

ha szeretnél beszélgetni, akár privátban is várlak

2011. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, néha jó, ha érzelmes vagyok, csak néha már túlságosan is:$ akkor idegesedem be, és sírok, ha megbántanak, vagy ha egyszerűen vmi zavar:( nem is ez a baj, hanem tényleg apróságokon...de lehet, hogy ez változik:D

köszönöm, hogy írtál:)

2011. máj. 18. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!