Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti éreztétek már úgy hogy...

Ti éreztétek már úgy hogy semmihez sincs tehetségetek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már mindent kipróbáltam. A rajzoláshoz, és egyéb képzőművészethez béna vagyok. Sporthoz szintén béna vagyok. A hangomról a zuhanyrózsa mesélhetne, hangszeren se tudok játszani, furulyáztam 1 évig, de a tanárnő elküldött, mert se hallásom se semmi. Fotózni is tudok mint mindenki más, de semmi különleges. A táncművészethez se értek, és már teljesen tanácstalan vagyok hogy miben lehetnék esetleg jó. Itt vagyok 18 éves és semmihez sincs tehetségem. Mi lesz így velem?
2012. febr. 18. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Újságírás?

Azt mondtad,fotózni tudsz.Akkor lehetnél újságíró is.Tudok is egy lehetőséget,ahol esetleg még bontogathatnád is a szárnyaid,meg az oroszlánkörmeid is megvillanhatnának...

2012. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából, fogalmam sincs, hogy mit kéne írni egy újságba. Tudok fotózni, de mint mondtam semmi profi módon, semmi különleges nincs abba hogy fotózok. Csak lefotózok valamit úgy mint minden más ember =/
2012. febr. 18. 20:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs olyan tehetségem, amiből meg lehetne élni, amihez meg van, az értéktelen a társadalomnak.
2012. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi értelmiségi munka nem jön szóba? Milyen tantárgyakat szeretsz, melyik megy jó? Vagy meg akarod úszni, h gondolkodni kelljen? Nem mintha elítélném a sportolókat, vagy a képzőművészeket, de a legtöbb ember "hétköznapibb" munkában jó.
2012. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az informatika az megy. Legalábbis egyenlőre. De nem régóta foglalkozom vele. Tovább megyek egy informatikai suliba, és aztán meg ha nem megy jól ez is kilőve... Szóval még abba se vagyok biztos, hogy az jólmegy-e.... De más meg nem is igazán érdekel...
2012. febr. 18. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Az informatikára lehet építeni. Am, nem volt pályaválasztási tanácsadás?
2012. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

de volt... akik azt tanácsolták, hogy valami kereskedelmi suli a nekem való...


mára megállapították rajtam a diszkalkuliát, a kereskedelmi sulinak ugye a matek az alapja... very nice (Y)

2012. febr. 18. 22:50
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ti éreztétek már úgy hogy semmihez sincs tehetségetek?"


Én konkrétan tudom, hogy nekem nincs.


"Itt vagyok 18 éves és semmihez sincs tehetségem. Mi lesz így velem?"


Se sportoló, se művész nem leszel. A sportolók és művészek élete azonban a legtöbbször elég nehéz, így ne irigyeld őket.


Nagyon jól tetted, hogy sok mindent kipróbáltál, és kiderült, hogy nem mennek, mert így sose fogsz azon sóhajttozni, hogy bezzeg, mi lett volna, ha kipróbálod a festést stb.


18 éves vagy, most jön a továbbtanulás. Ezt ne rontsd el, és akkor sokkal jobbak lesznek az életkilátásaid, mint a művészeknek, akiknek az élete nem különösebben irigylésre méltó.

2012. febr. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:20


Egy rossz informatikus is jobban keres az átlag művésznél, egy jó informatikus pedig szénné keresi magát.


Informatikával többre mész, mint bármiféle művészi vagy sporttehetséggel.

2012. febr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt mondta a német tanárom, hogy nagyon jó nyelvérzékem van, szóval azon is gondolkoztam már, hogy esetleg kimegyek Svájcba. Nagyon jó lenne ott élni. Remélem az informatika menni fog. És még szlovákul is szeretnék megtanulni. Lehet az élet iróniája, hogy kiskoromtól kezdve nem babákkal játszottam,hanem villanykapcsolót bütyköltem, meg csavarkulcsokkal játszottam lányt létemre? lehet azt akarja mondani vele a sors hogy nekem nem tipikus női munka kell hanem valami férfiasabb mint az informatika? Csak félek hogy az informatikához sok matek kell. Egyenlőre még nem igazán, bár az excelnél kéne logika, ami nekem egyenlő a nullával... De az excelen kívül minden érettségi tétel kitünően megy. Évfolyam első lettem infóból, és németből.
2012. febr. 19. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!