Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom hiányra vmi tanács?

Önbizalom hiányra vmi tanács?

Figyelt kérdés

Most felvételiztem nagyon be voltam kakkantva...még van egy csomó szóbeli és rajzalkalmassági is..És nagyon félek BIZTOS VAGYOK BENNE H NEM VESZNEK FEL ÁLMAIM ISKOLÁJÁBA..(nem bízom MAGAMBAN)

De mindenki azt mondja ,h nagyon sok esélyem van..már 3 éve járok rajzszakkörökre (1héten 2 szer)..<-csak egy kis információ. Előre is köszi a válaszokat..


2012. febr. 19. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

AGYKONTROL és MEDITÁCIÓ!!!

BIZTOS VAGYOK BENNE H NEM VESZNEK FEL ÁLMAIM ISKOLÁJÁBA ezt írod és ezt is gondolod .Akkor biztos úgy is lesz

2012. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most felvételizek. 1 hét múlva szóbeli és én semmit nem tanultam még rá, én is nagyon ideges vagyok miatta. Az önbizalomhiányra azt tanácsolom, hogy bízz magadban, jársz rajzszakkörre, ügyes vagy, miért ne vennének fel? Mindenki ezt mondja, miért nem hiszed el nekik? :)

2012. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert olyan lehetetlen az egész..olyan csodás lenne...Én akkor nagyon boldog lennék.. am köszi.:D
2012. febr. 19. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjél el gyúrni ott majd növeszted egy nagy bicepszet és máris lesz önbizalmad :D

Próbáld meg fejben rendbe tenni a dolgokat, és elfogadni saját magadat ez a legfontosabb.:D

2012. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amm 2 nap alatt legyek bádibildinges csaj?xD
2012. febr. 21. 21:48
 6/8 anonim válasza:

Néz a tükörbe s mosolyogj bele minden reggel.

Kérd meg a szüleid,barátaid h sokszor dicsérjenek meg...

Tűzz ki valami apró céllt...

Majd érd el s majd meglátod h örülsz majd neki.

És lassan az önbizalmad is kialakul majd.

2012. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
túl vagyok a rajz cuccon..nem is féltem közben..csak utána..:\ am köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 24. 07:18
 8/8 A kérdező kommentje:
felvettek.:D
2012. jún. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!