Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezaz önbizalom hiány minősíthe...

Ezaz önbizalom hiány minősíthetetlenné teszi az életemet (+suli) esetleg valakinek 1-2 jó tanács?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,most fogok elkezdeni egy tanfolyamot(fodrász)de már előre félek a társaságtól,hogy mi lesz az első benyomásuk rólam,állandóan ezen kattogok és nem tudom higgadtan kezelni a helyzetet,félek hogy én leszek a legbénább a szakmámban és tehetségem sincs az egészhez,pedig mindig is érdekelt a hajvágás/festés meg úgy az egész szakma maga :)

Lehet dokihoz kéne fordulnom?Már két és fél éve élek szorongásban,van 1-2 jobb napom,de ezt felváltja a hosszabb depresszió(főleg télen) és az annál rosszabb szorongás.

Olyan szinten kisebbségi kompexusom van,hogy az már minősítetetlenné teszi a mindennapjaimat,pedig sokan mondják,hogy nincs mire(persze kevés embernek mondom el,hogy ennyire komplexusos vagyok)bizonyítási vágyam van,de közben úgy érzem nem tudnék semmit sem elérni :S


2011. aug. 30. 00:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek szerezz egy barátnőt, az sokat tud dobni azon, hogy férfinak érzed magad és ettől lesz önbizalmad, ez csak egy tipp, ha nem jön be akkor valóban lehet szakember segítsége kéne neked.
2011. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!