Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez hogy távolodnak...

Miért van ez hogy távolodnak tőlem?!

Figyelt kérdés
... Miért van az mikor kilépek az utcára , és azt érzem mintha összenyomna a tömeg, és nagyon rosszul érzem magam, ha sokan vagyunk egy helyen, igaz... soha nem voltam valami társas lény, oviba se, suliba se... Most 8.osztályos vagyok,faluban élek... mindig is kivül állónak érzetem magam...2 éve megszerettem a metalt, meg néha rockot is hallgatok, így még jobban eltávolodtak tőlem az osztálytársaim ... Nagyon egyedül érzem magam.Normális válaszokat szeretnék! 15\L.

2012. febr. 25. 00:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

áháááááááááááááááá!!!! Ahoy!!! én is iylen vagyok! Üdv az elit társaságban!!! :D tőlem leginkább azért távolodnak el (és tolom el az embereket), mert nem vagyok hajlandó olyan lenni mint ők, mert utálom ezt a sok pózolást, meg ilyen egyéb baromságokat. Ha van kedved megismerkedhetnénk ^^ írj esetleg privát üzit ^^

Jóéjt :3

2012. febr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, velem is dettó ugyanez a helyzet :/
2012. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek beszélgetni, facebook nevem: Szílwiíää Jóka
2012. febr. 25. 18:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem lenne kedvem beszélgetni, de nem vagyok fenn facebookon :/
2012. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De kár hogy csak 15 éves vagy. Én már 21. És még közel is lakunk. ~25km... esküszöm mintha téged láttalak volna valahol nemrégen (tegnap).
2012. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én bejelöllek, ha nem baj :) én is végre elszeretnék beszélgetni normális emberekkel, mert eddig csak a hülyéket fogtam ki... A nevemben benne lesz a Doti. :)
2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

ez majd elmulik. engem is nagyon nehezen fogadtak el ugyanis rasta hajam van és koncertpolokat hordok , ettöl erzem magam annak ,aki vagyok. es aki szamit az atlat a szitan aki nem azzal nem foglalkozunk ,vili?

16f

2012. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20:39, "Doti" Megkérdezhezem, neked visszajelölt?
2012. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemszóltam. Éppen most jelölt vissza. :)
2012. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, velem dettó ugyanez van. (am nekem is van fb-m)
2012. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!