Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért távolodnak tőlem az...

Miért távolodnak tőlem az emberek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a kinézetem és a gondolkodásom miatt de nem ismernek és egyből véleményt alkotnak rólam. Amikor 15 éves voltam egy cigány megölte a bátyámat félév múlva a faterom lelépett. Sose szerettem a cigányokat de akkor megfogadtam hogy aki hozzáér a családomhoz vagy csak csúnyán néz annak következményei lesznek. Kopasz lettem és izmos, máshogy öltöztem, elkezdtem skinhead társaságba járni, tetkót csináltattam és megváltoztam (ez azóta is megvan). Nem vagyok olyan rossz ember csak GYŰLÖLÖM a cigányokat és a zsidókat. Mindenkivel próbálok normális lenni akivel lehet de sokan elítélnek amúgy erre számítottam és mostanában nem akarok megváltozni. Próbálok barátkozni emberekkel de nem mindig jön össze. Nyáron a barátnőmmel elmentünk a strandra és a mellkasomon ott virít egy horogkereszt áés sokan elkerültek vagy megnéztek amúgy ilyenkor az orvosok is néznek és másak lesznek. Nem szeretem amikor ezek alapján ítélnek (bár lehet h én is ilyen lennék) és utálom amikor azt mondják h ilyen vagy, mindig megkérdezem hogy milyen vagyok. Ezek miatt nem nagyon fognak hozzám közeledni az emberek. De ha normális vagyok velük más ruhákban akkor jó minden de ha meglátják valamelyik tetkómat vagy a bakancsban akkor pár ember elkezd távolodni. Ha normális vagyok akkor miért?

20/F


2011. nov. 12. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos az ember ilyen. Külsőről ítél, és nem belsőről.

Megértelek, mert ha egy gyilkosság történne a családomban, valószínűleg én is utálnám a gyilkos egész népét...

Ha van még párod, meríts belőle erőt. Hidd el, aki tényleg meg akar Téged ismerni, az fog Rád szánni időt, és nem a külsődről fog megítélni.

Sok szerencsét, és sose foglalkozz az ismeretlenek véleményével! :) (beszélek most magam ellen :D)

2011. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A barátnőm velem van szerencsére :)
2011. nov. 12. 22:03
 3/23 anonim válasza:

Én csak ennyit fűznék hozzá: http://www.youtube.com/watch?v=iKc3RhmfLmI&feature=related

14/88.

2011. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azon görcsölj, hogy nem akarnak veled barátkozni, inkább azon törd a kopasz buksidat, hogy milyen munkákat fogsz te kapni ilyen külsővel?
2011. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki, szeresd őt! :) (első)
2011. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A kopasz buksim dolgozik és ilyeneken is gondolkoztam már.

http://www.youtube.com/watch?v=yzvf_XVMhXo

2011. nov. 12. 22:37
 7/23 anonim válasza:
Divizó88.xd
2011. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek, de azt a horogkeresztet azonnal átalakíttatnám, mert sok problémád adódhat belőle!

Elhiszem, hogy az vagy te, te mivel az egy tiltott szimbólum, bajba kerülhetsz, akár munkavállalás terén is, tudod, soha nem lehet tudni mi történik!

2011. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek tőled.

Ha belegondolsz,ez érthető is,mert egy szélsőségesebb megjelenésed van,kopasz fej,kigyúrt test,bakancs,erről nem az jut eszébe a legtöbb embernek,hogy egy békés természetjáró vagy....rossz tapasztalataik is lehetnek,pl.beugrik nekik egy bunkó kigyúrt kopasz kidobó akivel összetűzésük volt,és ilyen képekkel azonosítanak téged is.szóval nagy valószínűséggel nem azért távolodnak el tőled,mert rosszindulatúak,vagy mert nem vagy szeretetre méltó,hanem a félelmük miatt.az emberek alapban sokszor gyanakvóak egymással szemben,és,hát gondolj bele,egy ilyen külsővel...a horogkereszt meg főleg problémás dolog ilyen szempontból.az,hogy te tudod,hogy neked mit jelent,attól még mások nem fogják megérteni sajnos.nem tudják,hogy,hogyan is viszonyuljanak hozzád,meg lehet-e bízni benned-úgy értem,hogy nem-e vagy egy primitív fajta,a közértben a pénztáros csajba is mocskos zsidót látó szkinhed,mert ugye nem ritka az ilyen sem.

2011. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!