Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért távolodnak el tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolodnak el tőlem a barátaim? 14F

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó haverom és még most is baratok vagyunk de egy másik barátjával nagyon jóban vannak folyton eggyutt vannak.ez a masik tag ellegge bejon a csajoknal ezert van vele.Mostanaban mar alig dunalunk es o a csajokkkal is nagyon joban van utobbi idoben.eddig sok mindent elmondtunk egymasnak de ezt mar nekem nem mondja el?azt hitttem megbizhatok benne .
2011. máj. 13. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Az emberek változnak. Ebben a korban meg pláne.
2011. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hét akor most mit csinaljak lanyoknak nem tetszek az egyetlen igazi baratom pedig na elhuzta a csikot.
2011. máj. 13. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy nagyon büdös? vagy csak egy kicsit?
2011. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rájött, hogy te nem vagy elég "menő". Sz.rd le, az ilyen barát nem barát. Szerintem most már ne is próbálj közeledni felé, egyszerűen "dobott" téged, nem ér meg annyit, h fuss utána. Majd jön új haver, ne aggódj.
2011. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 16 nem vagyok budos hidd el
2011. máj. 13. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekelni kezdték a csajok és rájött arra hogyha azzal a gyerekkel lóg akkor több esély van. Érdekember. De az emberek változnak tényleg főleg ilyen korban. Engem is hagytak el emberek és én is hagytam el embereket / társaságokat. Lesznek majd újak Neked is, akikben megbízhatsz még ;)

20F

2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változnak az emberek. Az ilyen után nem érdemes keseregni, fogsz helyette más barátot találni, csak fel a fejjel!
2011. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!