Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mért van hogy 17 vagyok és...

Az mért van hogy 17 vagyok és nálam idősebb lányok akarnak velem járni 19-21, de a 15 17 évesek le se szarnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán, mert érettebben viselkedsz a korodnál, meg más az érdeklődési köröd, más dolgokról beszélsz szívesebben. Vagy mert nem az átlag 17 éves fiúk divatja szerint nézel ki.

Viszont néhány 15-17 éves lányt elnézve szerintem inkább örülj, hogy nem ők érdeklődnek:D

2012. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 10inchhero ***** válasza:
hát jó neked... velem pont fordítva van: 19 vagyok, és a 14-6 éves korosztálynak jövök be.. pedobear is here ^^
2012. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ez nem csak hencegés ,akkor hajrá

miért lehet?

ezt nem tudjuk talán a jobban bejössz nekik xd

ált. a kor előrehaladtával egyre jobban érdeklődnek a csajok a belső iránt:)

2012. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem még sose volt olyan barátnőm, aki fiatalabb lett volna nálam, a minimum a +1,5 év különbség volt a hölgy javára, szerintem mi jártunk jobban :)
2012. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!