Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék járni egy nálam idősebb sráccal?

Figyelt kérdés

15L vagyok, Ő hét évvel idősebb nálam. (Erről véleményt nem kérek, én már csomószor átrágtam magam az egész ügyünkön, de arra jutottam, hogy bele AKAROK menni.)

A probléma a szüleimmel van. Tudniillik, eléggé konzervatívak. Vagyis, anya már említette, hogy jobban örülne, ha korombeliekkel ismerkednék. De hát ez nem jött be. Szóval, ötletek, hogy hogyan mondjam el neki, és hogy kérjek engedélyt, vagy mi? Eléggé kétségbe vagyok esve :S Esetleg hasonló helyzetűek megírhatnák a tapasztalataikat :)


2011. nov. 18. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát, mi tagadás, ha apa lennék, én se örülnék, ha a 15 éves lányomat egy 22 éves férfi dugná. Szóval inkább nem segítek.
2011. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Erre nincs biztos módszer, mert csak te ismered a szüleidet, a kapcsolatodat velük. Én a helyedben azzal kezdeném, hogy bemutatnám a srácot a szüleimnek miután beszéltem róla nekik. Ha látják, hogy nincs vele gond, akkor talán megenyhülnek. Valamint bármilyen játékszabályt állapítanak meg (ne aludj nála, ilyemsit) azt tartsd be.
2011. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Én maximálisan megértem a szüleidet...Énsem örülnék ha a lányom egy 22 évessel járna 15 évesen...teljesen 2 külön világ...tudom, hogy nem kértél erre kommentet, meg nem is fogod úgy venni a kommentemet, ahogy kellene, de a szüleid a javadat akarják...
2011. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
ne barátkozz vele, csak ki fog használni
2011. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, a szüleidnek igaza van, nem kéne egy 22 évessel kezdened 15 évesen, 18-19 még belefér és még be is tudnád nekik adni valahogy, de 22-évesen egyetemre jár vagy dolgozik, és gondolom ő is komolyabb kapcsolatot keres mint, egy kis 15 éves csajszi, vagy pedig ki akar használni, amit inkább kinézek az emberekből! Van időd, ne kövess el egy hatalmas hibát amit hosszú évekig bánhatsz!
2011. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem akar kihasználni. neki is probléma volt eleinte a korkülönbség, de nagyon sokat beszélgettünk meg fokozatosan megismertük egymást, és ez már nem zavarja. nem én kezdeményeztem egyébként. már fél éve majdnem minden nap beszélünk. és találkozunk, ha tudunk. és nem erőltetne rám olyat, amit én még nem akarok. ha mégis így lenne, higgyétek el, otthagynám. de nem ilyen.
2011. nov. 18. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, amit írtak. Mutasd be a szüleidnek - ha normális kapcsolatot szeretnél, akkor úgyis jó viszonyt kell kialakítani közöttük.
2011. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy világ, mindkettő gyerek még, csak az egyik gyerekebb.

Őszintén beszélni kell és megkérdezni a szüleidet, hogy mi a véleményük. Utána meg kell ismerniük a srácot.


35/F

2011. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen, ez lesz. csak hogy álljak neki? :S

"anya, képzeld, van egy srác aki tetszik, de idősebb nálam, fogadd el, kész" ?!

azért ez nem éppen jó. :S

2011. nov. 18. 17:13
 10/12 anonim ***** válasza:
7 év. Nagy ügy! Nem is csodálom, hogy korodbeli fiúk közül nem találsz magadnak valót, amilyen szinten vannak! Én teljesen elfogadottnak tartom főleg, hogy én is voltam már kb. így, és nem volt semmi gond!
2011. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!