Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mennyire sírós? Ti is...

Ki mennyire sírós? Ti is hamar elsírjátok magatokat egy megható videón/eseményen vagy egy szomorú történeten?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 13:00
1 2 3
 21/22 Fanni27 ***** válasza:
Én majdnem. De mindig sikerül visszatartani. Ha meg nem, akkor kibírom a mosdóig. Sajnos viszont mindig ott érzem a torkomban azt a nyomást, ami egyre csak nő, és alig bírom elviselni :( Tudjátok, nem?
2016. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én sose sírok, semmin. 15 vagyok, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor éreztem olyat, hogy ezen tényleg bőgni kell. Se testi se lelki fájdalom nem vehet rá, mert számomra nincs ennél megalázóbb. Nem is nagyon tudok mit kezdeni azokkal, akik ilyen bőgő masinák, mert vigasztalni marhára nem tudok... Ja és lány vagyok :S
2016. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!