Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek a földönkívüliekt...

Nagyon félek a földönkívüliektől, mióta megnéztem a 4. tipusú találkozásokat. Ami igaz történeten alapszik:S nem tudok aludni csak villan mellett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mindig is féltem tőlük, gyerekkorom óta hallgattam apám horrormeséit ezekről a lényekről. de most hogy megnéztem ezt a filmet, még rosszabb. csak villanyfénynél tudok aludni, ha meg nincs itthon senki, csak én, akkor inkább elmegyek itthonról a városba. mit csináljak? ez tönkreteszi az életemet:S


18f


2011. jún. 28. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az a film nálam is kiverte a biztosítékot. Jó pár napig/hétig én sem tudtam aludni.

Pláne, amikor egy nap rákerestem az FBI honlapján a dokinő nevére és erre elkérte az elérhetőségemet a lap... Akkor már tényleg gyanús volt a dolog.

2011. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem apukam mondta mutatta hogy nézzem meg ufós film de gyorsan elisbujtam mert énis az ilyenektöl nemtok aludni. Egyszer egy zombitol ugy megijedtem hogy 1 hónapig küszködtem az alvással 13/F
2011. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és végül hogy győzted le?
2011. jún. 28. 14:01
 4/18 anonim ***** válasza:

Egy idő után minden elmúlik, a félelem is.

Szóval nyugi, nem tart örökké.

2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kamu a sztori. Ráadásul nem is félelmetes. Mi van benne? Egy naaaagy bagyoly. Nézz X-aktákat inkább, sokkal parább az.
2011. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
a story nem kamu, igaz történetet dolgoz fel, és a kislány valójában a mai napig nem került elő...:S
2011. jún. 28. 14:16
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Tegnap is megírták az újságok, hogy egy 20 éve eltűnt lány a mai napig nem került elő, így kénytelenek a nyomozást megszüntetni miatta. Most lenne 38 éves, ha odaát is így múlik az idő. Jut eszembe: Farkas Helga a lány neve. Rá lehet keresni a Googliba! Ez is érdekes dolog a Googli. Lehet, nem is emberek írják.
2011. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha "igaz", akkor valaki szóljon már a SETI-nek és a hasonló alapítványoknak, hogy álljanak le a dollármilliók költésével, mivel megvannak a földönkívüliek, ráadásul itt helyben...
2011. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
pontosabban miről szól? így nem tudok segíteni:S
2011. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Erről szól. Ál-dokumentum félelmetesnek szánt valami, de valójában annyira sz.ar a sztori és az egész, hogy csak úgy tudták elérni, hogy bárki is megnézze, hogy kitalálták alá ezt az igaz történeten alapszik dumát, amit mint itt is látszik, páran bekajáltak, nem zavartatva magukat azzal, hogy nincs semmiféle tény, dokumentáció, akármi, ami ezt alátámasztaná (mert még arra is sajnálták a készítők az időt-pénzt-energiát, hogy normális hátteret tegyenek a filmjük mögé, ha már így "reklámozzák"). Van egy csomó sokkal hitelesebb valós összeesküvés-elmélet, amiket ajánlani tudok a kérdezőnek, azoktól lehet rettegni és rosszat álmodni, de egy ilyen béna filmtől nem igazán érdemes.

2011. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!