Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti boldogok vagytok? És ha...

Ti boldogok vagytok? És ha igen, mitől, és hogyan sikerült ezt elérnetek, vagy ha nem, akkor miért nem, mit nem sikerült megvalósítani?

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok. Valamikor elhatároztam, hogy mit fogok csinálni, mit szeretnék elérni. Most azt csinálom és folyamatosan jönnek az eredmények. Több is, mint amire számítottam.
2012. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok, mert ilyen a természetem. Minden aprónak látszó dologban megtalálom az örömöt, minden nap örülök, hogy élek. Szeretem a férjem, a munkámat és a hobbimat. Ha úgy akarnám, láthatnám szürkének és unalmasnak a hétköznapjaimat, sírhatnék az anyagi problémáinkon, de én nem így működöm. Talán mert a nevem is azt jelenti: Boldogság
2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na az én nevem meg azt jelenti "gyönyörűségem" és nagyjából jelenleg most csak ennek tudok örülni.(mármint h szép vagyok).

Persze nem panaszkodom.Van egy nagyon jó pasim, szeretjük egymást, az "álom" egyetememre járhatok,anyagi helyzetem jobb az átlagnál..mindenem megvan.Mégsis folyton aggódok.Mi van ha nem vagyok elég jó erre az egyetemre? Mivan ha nem fogom tudni végigcsinálni?Mivan ha nem lesz jó munkám? "Mi van ha..." Ez a 3 szó folyton elcseszi a kedvem :(

21L

2012. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, régen sokat voltam szomorú, de már nem. Nem arra gondolok, hogy mim nincs, hanem arra mim van. De a legfontosabb a kitartásom, ez nekem személyiségemből adódik: Én sosem veszítek semmiben ami nekem fontos, mert vagy jól jövök ki belőle, nyertesen, vagy még nincs vége!
2012. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Túlkombinálom a dolgokat. Folyton gondolkodom. Ki mit gondol rólam. Hogyan szerzem meg a szakmát, amire vágyom. Hogyan lesz elég pénzem. Meddig bírom még idegileg. :(
2012. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.Sosem tudok megelégedni azzal ami van,mindig többet akarok,azt hiszem ez a legfőbb ok.
2012. febr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a boldogság maga az az állapot amire csak vissza tekintünk, hogy mit hagytunk magunk után. Adott pillanatban ha az ember örül valaminek, akkor nem az fog a fejében járni hogy most épp boldog hanem átadja magát az érzésnek.
2012. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A boldogság titka: ANIME
2019. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!