Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan célod, amit szeretné...

Van olyan célod, amit szeretnél megvalósítani?

Figyelt kérdés
Mik azok a céljaid, amiket szeretnél mindenképp elérni? Mit tartasz a küldetésednek az életben és mi az, ami igazán mozgat, vagy fontos Neked az életben?
2010. nov. 2. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
füvet akarok magamnak termeszteni, valami olyan országban ahol nem csuknak le érte, és beszélik az angolt. necces.
2010. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Van, például feltett célom az életem során elutazni minden országba legalább egyszer. :D És Neked kedves kérdező?
2010. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Mr. Idegen ***** válasza:
31%
b*szni egy nagyot : )
2010. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én akarok lenni a világ leggazdagabb embere, ügyvéd akarok lenni, .. és akarok venni egy pár arany részvényt.

.......__..........

2010. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

elérni hogy egy gyerek se legyen szomorú :) és mindenkinek legyen pénze megélhetésre, meg ha beteg , műtétekre :)

kicsiben nem érdemes elindulni xD

15L

2010. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Neménvagyokaz ***** válasza:
Én egy lakást akarok venni.
2010. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Természetesen nekem is bőven vannak céljaim:)

Vannak nagyobbak, amiket összekötnek rövidtávú, kisebb célok. Alapvetően viszont az mozgat, hogy megvalósítsam az önmagamról alkotott képemet, elismerjenek, és folyamatosan tudjak változni, fejlődni és megújulni. Az is fontos, hogy hiteles legyek saját magam és mások számára is. Szeretnék embereknek segíteni, sok pénzt keresni (ez igazából nem cél csak eszköz), és kiegyensúlyozottan, harmonikusan és elégedetten élni. Aztán boldog párkapcsolatot, később családot is alapítok majd. A gyerkőceimnek pedig szeretném megteremteni az anyagi hátteret egy szép élethez.:)

Lesz vele munkám, de remélem sikerül!

(20/L)


Én nagyon drukkolok Nektek is, hogy sikerüljön amit elképzeltetek!

Szerintem jó, ha az ember mer álmodni nagyot:)

2010. nov. 2. 23:55
 8/25 A kérdező kommentje:

ma 22:27

Úgy látszik, akkor van egy közös pontunk, mert én is imádok utazni és új helyeken járni! Jó cél, az biztos. Annyi gyönyörű hely van a világon!

=)

2010. nov. 2. 23:57
 9/25 anonim ***** válasza:
Én egy szárnyal a hátamon akarok röpködni fel alá jókis rocknrollt hallgatva. Nameg egy kvanagy fagyikehelyben feküdni bikinis lányok között a holdon és közben nézni a földet.
2010. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Együttes! :( De ez lehetetlen.


Bár inkább az is, hogy olyan családot alapítsak, ahol minimális a veszekedés, és rengeteg szeretet van benne! :)

2010. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!