Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Arra jöttem rá hogy nincs...

Arra jöttem rá hogy nincs önálló véleményem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Értelmesnek tarto(tta)m magam, viszont mostanában kezdtem elgondolkodni azon, hogy nekem nagyon sok mindenről nincs véleményem.A szüleim nagyon okosak és műveltek, az ő beszélgetéseiket szoktam hallgatni sokszor és arra jöttem rá hogy ha valami "értelmeset' kell mondanom akkor szinte csak az ő véleményüket ismétlem, amivel egyetértek persze.Na meg ez is ,hogy lehet.Nem érthetek mindennel egyet? Kezdek tartani tőle hogy buta vagyok...

Egyáltalán nem érdekel a politika például.Nemis vagyok tisztában vele.


2012. febr. 28. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nem érthetek mindennel egyet.
2012. febr. 28. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A politika egy nagy szar, csak hazudnak.

Olvass könyveket, alakítsd ki a saját egyéniségedet.

2012. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyéniségem van..csak véleményem nem nagyon.lehet hogy a kettő összefügg , de nem teljesen fedi egymást.
2012. febr. 29. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenről nem lehet véleményed, gondolom amivel szeretsz foglalkozni arról naphosszat tudnál beszélni. Ha kérdeznének tőlem valamit a politikával kapcsolatban én is csak néznék, és még sokan így vannak ezzel gondolom.
2013. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!