Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok társaságban...

Miért akarok társaságban mindig poénos lenni?

Figyelt kérdés
Erőltetetten. Szinte komolyan gondolkozni, és komoly témáról beszélni nem vagyok képes ha társaságban vagyok, és olyan emberekkel körülvéve akik jobbak nálam.
2012. febr. 28. 21:00
 1/10 anonim válasza:
feltűnési viszketegséged van:DD ez sztem mindent megmagyaráz :)
2012. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csernus egyszer erre azt mondta a TV-műsorában az egyik "vendégének", hogy ez is a k*rvaság egyik formája. Annyira kepesztesz az elismerésért, hogy cserébe majmot csinálsz magadból. Valami ilyesmit magyarázott.
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én alapból vagyok ilyen, nem erőltetem csak ha kijön mondom, elég humoros személynek vagyok így beírva a környezetemben : ) Ha közelemben vannak általában nevetnek, de nem azért mert hülyét csinálok magamból, hanem jókor, mondok jó/humoros dolgot :)) Ha erőlteted az már nem jó szerintem, ha magadból nem jön inkább találj más témát :) 14L
2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fantasztikus szavak ezek Csernus Imrétől, azt nem írta le, hogy hogyan lehet ebből kijönni?
2012. febr. 28. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet belőle kijönni? Úgy hogy nem csinálod. Az ember nem ösztönlény, hanem ura saját testének és cselekedeteinek.
2012. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszered van
2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek, és hogyan jöjjek ki belőle?
2012. febr. 28. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt én is szeretném tudni, hogy hogy lehet belőle kijönni
2012. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nem vagyok pszichológus.
2012. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ahányszor eszedbe jut ,mond hogy "LESZAROM A POÉNKODÁSI KÉNYSZEREM" ..egy idő után csak elhiszi az agyad,


de egy vmi nagoyn fontos, AKARJ VÁLTOZNI és akkor idővel meg is fogsz

2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!