Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adnátok tippeket önbizalommal...

Adnátok tippeket önbizalommal kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Jól jönnének.
2012. márc. 1. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

lány v fiú vagy?

mire fel kell önbizalom? Mit nem mersz megcsinálni?

2012. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/F és hát a csajokkal szemben kéne meg magammal szemben is jól jönne :)
2012. márc. 1. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

1.wok

1. ne légy ronda, ha ez megvan akkor haladunk

2.légy bátor és ad önmagad

3. a többi engem is érdekelne :D

2012. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szard le a véleményüket(mondogasd magadban ,hogy nem érdekel a véleményetek, meg hogy király vagyok, f.sza vagyok(és akkor kitalálsz vmit amiben jó vagy)) ..aztán akkor kezdjen el számítani ha már kezdődik vmi kettőtök között:D


de mindez csak elméletbe megy nekem is, gyakorlatba nehezebb

2012. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi :) (Y)
2012. márc. 1. 21:25
 6/10 Lina.a válasza:

Minden azon múlik,hogy mennyire szeretnéd-e elérni azt a célt. Ha az megvan,akkor már könnyebb lesz el is érni.

Az önbizalom igen nehéz sok fiatal számára,de ez hidd el,idővel elmúlik,amikor majd megtalálod azt,aki tényleg felkelti az érdeklődésed,akkor vele szemben önmagadat kell adnod. Ha már komolyabb a dolog köztetek,meglátod,elmulik az önbizalom. A kezdeményezés a nehéz még,ne félj odamenni egy lányhoz,nem veszithetsz semmit ha megteszed,viszont ha nem teszed meg,azt bánni fogod :)

2012. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van és köszönöm a választ! ;)
2012. márc. 22. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

ebben sajnos igaza van, de nagyon "ha nem teszed meg később bánni fogod"


ne légy olyan balf.sz mint én voltam, akkora szar mikor a csaj akivel kb simán összejöhettél vna, mással smacizik a szemed láttára..tipikus:S

2012. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát az tényleg az :S :(
2012. márc. 22. 19:22
 10/10 Lina.a válasza:

Azért is kell bátorságot merítsen és odamenjen a lányhoz,hogy ne lássa azt a lányt smacizni mással ;)

És a megbánás,meg ha nem is tetszik.. akkor is otlesz,az a kérdés hogy "miért nem mentem oda,miért nem mertem megkerdezni... "

2012. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!