Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova fajulhat a dolog?

Hova fajulhat a dolog?

Figyelt kérdés

Egyre inkább vagyok úgy a dolgokkal, hogy nem érdekel mások érzelme, már oldják meg maguk. Én már a saját életemet akarom járni, és a saját céljaimat akarom sorra elérni. Ennek érdekébe már aligha van egy két ember akinek az érzelmeit teljesmértékbe figyelembe tudom venni, és nem mondom, hogy most hagyjon békén.

Tudom önző dolog, de már tényleg teljesen ki voltam amiatt, hogy mindig segítek és alig kapok valamit vissza. Nem mintha elvártam volna, de annyit szerettem volna, hogy ha pl megkérek valakit, hogy most picit figyeljen rám, eltosz engem a p..ába.

Az ilyenfajta önzőségem meddig fajulhat? Lehet gonosz leszek?? :D


2012. márc. 3. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom gonosz leszel-e, de engem sem érdekelnek senki érzelmei. Ez maximum mások számára lehet rossz, de te sokkal jobban járhatsz az ilyen gondolkodással, nincs aki/ami akadályozzon. Szerintem ne problémázz ezen. Úgy vettem észre, az érzelmek több kárt okoznak mint hasznot, akinek van esze az figyelmen kívül hagyja őket, másokét is, sajátjait is.
2012. márc. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, majd együtt antiszockodunk egyet:DD
2012. márc. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

XD jeeeeee ^^ok. akkor nem tehetem annyira rosszul amit teszek :D


..igaz be kell vallani, hogy még meg maradt bennem, hogy meghallgatom mások bajait, mert még sem küldhetem el őket a jó büdös francba... de lehet ennek is eljön majd az ideje. -^.^-

2012. márc. 3. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán ez csak egy átmeneti állapot. Ha kicsit kipihened magad, talán újra megjön a kedved. Ha majd visszakapsz egy kicsit abból, amit adtál, akkor újra megjön a kedved az adásra.


Kívánom, hogy így legyen, és tisztellek az alaptermészetedért!

2012. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na az ilyenek vezetik az országot, látszik, hogy hova...
2012. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21:45-ös válaszadó: tekintsd a kérdező előéletét.
2012. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen az életem nem volt rossz, sőt... természtesen az átlagnál sokkal több családi veszekedés volt, rengeteget csalódtam... de leginkább a csalódások pofoztak el odáig, hogy ilyen bunkó legyek, mint most. igaz nem gondollom magam 100%ig annak, még is az vagyok elnyomó részben.
2012. márc. 4. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
szarni kell mindenre reggelente a wc-be utána mindenki másra
2012. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!