Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora csalódást képes az...

Mekkora csalódást képes az ember elviselni a barátságban?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk hosszú évekig, a munkájában is sokat segítettem neki, szinte a tanitványom volt. Most valami ostoba pletyka miatt nem is áll szóba velem, nem jelentkezik. Közben azt hallottam, hogy kitüntették. Az én hátamon ment a karrier csúcsára és félrerúgott az útból. Nagyon rosszul esik, mit tegyek most?

2012. márc. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Terjessz el te is egy pletykát róla.
2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek, akiknek csak addig kellünk, amíg az ő érdekeik azt úgy kívánják,az ilyen barátságokat nem kell sajnálni, mert soha nem is volt igazi.

Ha van rá lehetőséged beszéljétek meg a dolgot, vagy hagyd az egészet.

2012. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom vele megbeszélni, nem válaszol az email-ekre, a telefont meg kinyomja. Hogy képes hat évet így a szemétbe dobni? Nagyot csalódtam benne. Egyáltalán, létezik ebben az anyagias világban még barátság?
2012. márc. 3. 23:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Egy ember miatt ne ítéld el az egész emberi fajt.
2012. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ő csak kihasznált.
2012. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazatok van, ma egy közös ismerős sok mindent elmondott róla. Talán jobb is, hogy eltűnt a képből.
2012. márc. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!