Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem úgy hogy a kor...

Csak én érzem úgy hogy a kor előrehaladtával egyre több lesz az "áhh hagyjuk" típusú ember, magyarul 100% elfogadás, semmi kitartás?

Figyelt kérdés

mi lehet az oka ennek?


lehet túl makacs vagyok, az alaptermészetem mindig is kitartó volt, ha valamiben bele kezdtem ,csak a cél lebegett a szemem előtt, voltak letérők de mindig az úton maradtam és addig küzdöttem amíg el nem értem..manapság viszont nagyon kevés ilyen embert látok..


18f


2012. febr. 24. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled,én is ezt tapasztalom sajnos!Amúgy szerintem mindig is ilyen volt az emberek többsége.Lusták és nem hisznek magukban,semmi sem érdekli őket.

Örülj neki,hogy te nem ilyen vagy.

2012. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!