Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják sokan hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hülyeségnek és lehetetlenségnek, ha szakítás után a 2 ember barátságban akar maradni? Ebben mi olyan lehetetlen, és mi benne a hülyeség?

Figyelt kérdés

Miért ne maradhatnának szakítás után is barátok? Persze ha normálisan váltak el, és mindketten megállapodtak hogy szeretnének barátok maradni. Miért mondják ezt sokan közhelyesnek és butaságnak ezt a dolgot, és miért mondják rá azt mások, hogy ahhhha, persze máááár...

Szerintem simán maradhatnak barátok akik szakítottak. Jó persze kell egy bizonyos időszak, amíg elfelejtik egymást, túlteszik magukat az egészen, de utána miért ne lehetne?


2011. ápr. 12. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így váltam el a barátomtól, és ez azért rossz mert teljesen nem tudod lezárni magadban, és ha látod lehet esély rá hogy visszatérnek az érzelmek. Velem legalábbis ez volt...Megszakítottam vele a kapcsolatot végülis - mivel van barátom nem akarom hogy a régi fellángoljon, és szerintem így sikerül/t lezárni valahogy.
2011. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert bizonyos pillanatokban (akár 1 hét, akár 10 év múlva) előjöhetnek ismét az érzelmek. Megtörténhet ez-az, lehet, hogy csak az egyik félnél jön elő, lehet mindkettőnél. Ebből féltékenység lesz, és rossz közérzet. Ráadásul az új pasi/barátnő is nehezen viseli ha a párja az exével találkozgat, szórakozik. Ez megronthatja az aktuális kapcsolatot, ami ismételten kihatással lehet az ex kapcsolatra. Satöbbi.


Egy lezárt játszmát a legtöbb esetben nem érdemes tovább folytatni. Bonyodalmakat okozhat, és fájdalmat.

2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Azért kérlek, mert azzal az emberrel nem lehettek "csak barátok" akibe régen szerelmes voltál, vonzódtál hozzá, kívántad. Azok a tulajdonságok, amiket szerettél benne valószínűleg nem múltak el, ezért újra beleszerethetsz. Ez vezet ahhoz, hogy egy pár, akinek alapvetően rossz a kapcsolata, 7* 8* összejön újra, kiábrándul újra, beleszeret újra. Semmi értelme.
2011. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a szerelem amelynek barátság a vége... sosem volt szerelem...
2011. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha újra egymásba szeretnek, akkor mi van? Ha van szeretet, szerelem, akkor nincs olyan dolog, amit ne lehetne megoldani. Nem kell túlbonyolítani, nagyon egyszerű az egész. Ha újra egymásba szeretnek, akkor összejönnek és szépen helyrehozzák a dolgokat, így még sokkal jobb is lehet, mint az eredeti kapcsolat korábban...
2015. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!