Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy énekeljek a nagyon nincs...

Hogy énekeljek a nagyon nincs hangom?

Figyelt kérdés
Ének órán csak tátogok, mert az ének tudásom valahol a mínuszokban, pedig nagyon szeretnék énekelni, itthon is szoktam próbálgatni de annyira elképesztően nagyon rossz hangom van hogy szinte már félek tőle... A sulis ének tanár legalább nagyon kedves, de még mindig ugyan olyan fos vagyok... Magántanárt meg nem akarok mert még ő is kiröhögne... ilyenkor mit kell?
2012. márc. 6. 17:40
 1/7 anonim válasza:
85%
Hát akkor inkább keress valami más elfoglaltságot...mondjuk pantoninezés vagy mit tudom én csak ne énekelj!!:))
2012. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Inkább tanulj meg játszani valami hangszeren.
2012. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is elég szar hangom van, de a hallásommal elég jól tudom kompenzálni, már majdnem 5 éve gitározom a hallásom is fejlődött ezalatt, és észrevettem ha nagyon koncetrálok a hangmagasságokat is eltalálom


a hangszer nagyon jó dolog, nem kell lemondani a zenéről

2012. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel, sehogy!:D Na, mindenki jó valamiben, például ha a hangod nem is, a zenei érzéked ha jó, ha jó a ritmus érzéked, tudsz táncolni, az is király. Nem mindenkit áldott meg az isten gyönyörű hanggal, ehelyett, benned valami más tűz ég:) 20/F
2012. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thebully ***** válasza:
Szerintem probálkozz csak nyugodtan!Tudod te mennyi sztárnak van valójában szar hangja?
2012. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fluor tomi... ő is elismerte, hogy "nincs" hangja... ha tudod, hogy ez tesz, tenne boldoggá akkor ne add fel, de nem tudom "rossz" hangból, is lehet jó,? primitív kérdés... de nem értek hozzá nagyon.
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! :)) van egy gitárom meg egy szintetizátorom, talán veszek egy jobbat valamelyikből, mert ezek már elég régiek.! :))
2012. márc. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!