Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak már? Mindenhonna...

Mit csináljak már? Mindenhonnan azt kapom hogy kezdek befelé fordulni

Figyelt kérdés
általánosba volt négy barátnőm.Mikor jött a gimi 3-al összevesztem.Én hülye átmentem szakmunkásba azért hogy legalább azzal az egy barátnőmmel lehessek.(anyuval sokat is veszekedtünk emiatt) Azóta ezzel az egyel is összevesztem és egy barátom sincs.Nem elég hogy barátnőm sincs de gimiből atjöttem szakképzőbe elbszni az életem.Régen mindig ügyeltem arra hogy szépen álljon a smink a hajam divatos ruhák stb.. viszont mióta elkezdődött a suli kb úgy érzem magam mint bella
2012. márc. 7. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
a filmbe hogy csak megy az idő és hirtelen azon kapom magam hogy hónapok teltek el és semmiw nem csináltam.reggel suli aztán hazajövök és egésznap énekelek.Ez az egyetlen reményem imádok és sokak szerint tudok is de nem merek már sehol szerepelni. régem mindenhol felléptem.a városba is de mióta nincsenek barátaim sehol.Úgy elvagyok mindenkivel de már félek barátkozni merw félek hogy csalódok így inkább szürke kisegér maradok.pedig sokat álmodozok arról hogy egyszer
2012. márc. 7. 14:11
 2/6 A kérdező kommentje:

egy hatalmas színpadon énekelek.anyu lett a legjobb barátnőm. tudom szánalmas de ez van.mit tegyek???gyűlölöm azt ahogy kinézek azt hogy már nem adok magamra mint régen azt hogy egy olyan valaki vagyok amilyen sose akartam lenni. Befordulós


ui: pszichológushoz nem akarok menni nem vagyok én olyan :)

bocs a helyesírási hibákért telefonról vagyok

2012. márc. 7. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: Találj valami értelmet az életednek. Akármit, amivel foglalkozhatsz. Kezdj el egy sportot, gyűjts valamit, olvass, tanulj meg egy hangszeren játszani, akármi, amivel foglalkozhatsz. Nem baj, ha nem értesz hozzá vagy nem megy jól, a lényeg, hogy elfoglald magad.


2.: A pszichológust nem tudom, milyennek képzeled, de én a helyedben nem viszolyognék tőle ennyire. Pszichológushoz járni abból áll, hogy elbeszélgetsz egy normális emberrel arról, amiről csak akarsz. Nem szégyen pszichológushoz járni, és 4-5 alkalom is rengeteget segíthet.


3.: Barátok jönnek-mennek, én az általános iskolai barátaim közül már egyről sem tudom azt se, hogy egyáltalán élnek-e még, pedig nem vesztünk össze, csak valahogy elsodródtunk egymástól. A gimisek közül is csak 1-2 van, akivel pár havonta, inkább félévente pár szót beszélünk. Szóval pár barát elvesztése nem a világ, egyrészt fiatal vagy még, lesznek másik barátaid, másrészt egy összeveszés nem szól egy életre, létezik békülés is. Szóval nem kell ennyire felfújni a dolgot.

2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert átmentél a gimiből a szakmunkásba, még nem bsztad el az életed.

Szerezz egy szakmát, aztán mindenképpen érettségizz le egy esti gimnáziumban!

Amúgy a nappali gimibe nem tudnál visszamenni???


Barátokat neked magadnak kell szerezned, ebben nem tudok segíteni.

Biztos kedves lány vagy, gondolom lehetnének barátnőid!


Bella ... : azt ugye tudod, hogy vámpírok nem léteznek..........?


28/n

2012. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nincs felfújva és ha olvastad van értelme.Énekelek :) de már nem merek barátkozni akkor hogy lenne?:\
2012. márc. 7. 14:32
 6/6 A kérdező kommentje:
hogy jönnek ide a vámpírok.nem vagyok oda a filmért csak most hirtelen ez a példa jutott eszembe :)
2012. márc. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!