Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e összefüggés a tehetség...

Lehet-e összefüggés a tehetség és az érzelmesség között?

Figyelt kérdés
Eléggé érzelmes típusú de mások által jóképűnek mondott fiú vagyok. Nagyon tehetségesnek mondanak a barátaim, de a csajozás nem sikerül.
2008. okt. 19. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. vannak tanáraim, akik tényleg óriási tehetséggel és tudással rendelkeznek. Ezek között pedig vannak, akik beképzeltségüktől az orrukig sem látnak, emberileg nem jók, de vannak olyanok is, akiknek óriási szivük van, kedvesek.

Te milyennek látod magad? Őszintén! ne azt ird, mit mondanak mások, hanem te mit gondolsz magadról.

2008. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen tehetségre gondolsz. A kreativitásról pl. van egy olyan idézet:10% tehtség és 90% elszántság...

Nem tudom, hány éves vagy, s mennyire érzékeny. Szerintem, előbb-utóbb te is megtalálod, a párod, csak lehet, hogy rossz helyen kersel. A lányok ált. szeretik az érzelmes fiúkat, hisz mi nők is azok vagyunk, ugyanakkor egy férfi legyen olyan, aki "meg tud védeni minket", legyen "erős", s ugyanakkor legyenek érzelmileg megértő. Kívánom neked, hogy találd meg a helyes arányt, túl érzékeny ne légy, nemtől függetlenül, így megkímélheted magad sok csalódástól.Másnéven naivitástól. Mindent azért ne "vegyél be... S ne engedd, hogy csak az érzelmeid vezessenek, nézz néha "a dolgok mögé" is. Remélem vmit azért tudtam segíteni.

2008. nov. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!