Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szépnek /jóképűnek tartod...

Szépnek /jóképűnek tartod magad? És mások mit mondanak rólad?

Figyelt kérdés
kort/nemet is ha lehet
2012. márc. 10. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18l epp ellenkezoleg en es masok is igy velekednek.
2012. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mondták neked a szemedbe, hogy nem vagy szép ? :/
2012. márc. 10. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
19/F vagyok, egyáltalán nem tartom magam jóképűnek, páran azt mondják az vagyok. Sokan annyit mondanak, nem vagyok rossz pasi, ez nem tudom kinél mit jelent. Testemmel meg vagyok elégedve, elég sovány vagyok most, de szeretek így. Fejem meg az van ami van, úgyse tudok változtatni rajta, ezért nem szégyellem magam, büszke vagyok arra amim van :)
2012. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a szemedbe mondják, hogy nem vagy szép, egyszerűen ne foglalkozz vele. Van egy kedvenc mondásom, talán én találtam ki. Nincs csúnya ember, csak esztétikailag alternatív. Gondolkozz így: mindenkinek más a szép, vannak alacsony és magas elvárások. Én mindenkinek azt mondom, hogy szép, mert a legtöbb emberre ezzel sikerül hatnom és a szépség egy kis szinten belülről fakad. Mindenki csúnya a legrosszabb napjain, és szép a legjobbakon. Nem hazudni kell nekik, hanem szépnek látni az embereket. Szóval ti is mind, így látatlanba is, szépek vagytok. Előző voltam.
2012. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jóképűnek tartom magam, de még nem mondta senki, és barátnőm sem volt még. :( 21/f
2012. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, h csúnya lennék, egy kicsivel az átlag fölött (nem mintha tudnám mi is pontosan az átlag). Magas vagyok, egész vékony, félhosszú szőke hajú és zöld szemű. Gyűlölöm a pattanásaimat. Általában szerintem átlagos külsejűnek mondanak, valaki szerint szép vagyok, változó. :) 14/l
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is jóképűnek tartom magam, de kb 6-7 ben elmúlt ez a sok csajnak bejövök az osztályba dolog, sok pattanás meg társaságkerülő lettem(most már egyre szocializálódom), aztán így nem tudom most mivan:D:D

18f

2012. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálam változó,hogy mennyire tartom magam szépnek. mások szerint szép vagyok.vagyis ezt mondják,de nem tudhatom mit gondolnak.. :D

17l

2012. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a barátnőim,és jó pár fiú azt mondja h nagyon szép vagyok,és h tök jó alakom lett,és már lassacskán kezdem elhinni [;

nem vagyok beképzelt,sőőt...de amióta fogytam 10kg-t(most 50 vagyok),azóta van egy kis magabiztosságom:)

viszont vannak napok amikor csúnyának és kövérnek érzem magam,de van mikor ellenkezőleg.


14l

2012. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szépnek tartanak, sokan járnának velem, gyakran megnéznek, megszólítanak az utcán...

De én mégsem érzem magam valami nagy extrának. Csak olyan egyszerűnek. Nem vagyok mű, nem öltözködöm túl kihívóan, sőt 2-3 évet simán le is tagadhatnék, kislányos az arcom.

Állítólag sexy a kisugárzásom, az fogja meg elsőre az embereket bennem.

Mindent összevetve, elégedett vagyok magammal, hisz lehetne sokkal rosszabb is, de nem látok okot arra, hogy hanyatt essek magamtól. :)


18/L

2012. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!