Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tehetnéd felszállnál a...

Ha tehetnéd felszállnál a Titanicra?

Figyelt kérdés
1912-ben vagyunk a Titanic elsülyedésének évében,te felszállnál az álmok hajójára? De tudnád hogy bekövetkezik majd egy tragédia.Viszont nagyon-nagyon jól éreznéd magad,mivel mondják hogy az álmok hajója volt.
2008. ápr. 12. 08:35
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Fel hát, csak ha túlélem. Iszonyat nagy érzés lett volna csónakból végignézni ahogy elmerül, ahol pár órája még tökéletes volt minden:(

Egyszer élünk!!!

2009. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
2012 ben fel kell hogy szálljunk testvéreim!
2010. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én nem mennék fel.
2010. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
73%
Én iszonyatosan felszálltam volna,mégha el is süllyed,imádom a Titanicot:)
2010. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Énis felszálltam volna.. :)
2010. aug. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Felszállnék, de csak ha az első vagy másod osztályon utazhatnék. És lehetőleg minél közelebb helyezkednék a csónakokhoz azon az éjszakán, mivel nő vagyok és már az elején csónak közelbe lennék, nyilván meg is menekülnék. Lenyűgöz az a hajó (és nem a 1997-es film miatt, az csak mese...bár szép mese és legalább technikailag ott van, a tények és hűen vannak nagyrészt ábrázolva a többi filmhez képest... de ettől függetlenül szeretem ezt a hajót és az összes több század eleji óriás luxus óceánjárót). A korabeli ruhákat is imádom.
2010. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Egyébként az indulás után Franciaországban (Cherburg) és Írországban is megállt vett fel utasokat, és szálltak is le. Az utolsó képeket egy pap készítette a fedélzeten (most nem keresem meg) aki szeretett fotózni, ő Írországban leszállt. A legutolsó képet a hajóról Írország partjainál fényképezte valaki, a hajó látszik a távolban, de felismerhető.
2010. dec. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
65%
én simán felszálnék, csak megmondanám a kapitánynak hogy jobban figyeljen oda, és ne azt nézze, aki épp a fedélzeten csókolózik.......
2011. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
53%
Helikopterrel igen
2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!