Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tehetnéd felszállnál a...

Ha tehetnéd felszállnál a Titanicra?

Figyelt kérdés
1912-ben vagyunk a Titanic elsülyedésének évében,te felszállnál az álmok hajójára? De tudnád hogy bekövetkezik majd egy tragédia.Viszont nagyon-nagyon jól éreznéd magad,mivel mondják hogy az álmok hajója volt.
2008. ápr. 12. 08:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
persze, és megmondanám a kapitánynak, hogy nagyon-nagyon vigyázzon a jéghegyekkel, és vigyenek nagyon sok mentőcsónakot, meg minden
2008. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Legalább szép véget ér az életem, nem úgy mintha itthon felakasztanám magam.
2008. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Tuti nem, nekem gyerekem van, inkább maradnék vele :)
2008. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én felszállnék. ami keveset udok, az elkápráztatott. csak azt sajnálom, hogy a kiállításra nem tudtam elmenni:(

de csak a szerelmemmel, hogy együtt haljunk meg.

2008. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
98%
Az ismereteink birtokában én a Noé bárkájára szívesebben felülnék... :D
2008. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Én aztán nem szállnék fel! Semmi értelme nem lenne, meg amúgy is szar halál lehet vagy vízba fullandi vagy megfagyni benne... :S
2008. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
54%

Én sem szállnék fel... ti azt mondjátok, hogy inkább megérné meghalni "szépen" a szerelmetekkel, mint a lehető leghosszabb életet végigélni?

Ez főképp érdekes....

2008. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Én különben sem látom értelmét az életemnek, szal inkább haljak meg az "álmok hajóján", mint egy kötélen lógva. Szerintem...
2008. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
83%
en IGEN!!!!...lehet ez nyalasnak hangzik de ha tudnam hogy en is ott talalom meg a szerelmemet akkor 100% hogy fellszallnek!!!...maskent....."AZ ALMOK HAJOJA" pakkor is felszallnek ha tudnam h elsullyed...csak szolnek h a kapitany ne aludjon meg h jeghegy...meg ijenek...szoval en mindenkeppen felszallnek....inkabb halljak meg a szerelmemmel egy hajon meghozza egy alomhajon mint egy erdobe felakasztva magam....jah...es en nagyon vigyaznek arra a nyakekre.....:P:P:P:P:P
2008. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
96%

... a rémálmok hajója

Vennék egy jegyet rá, csinálnék pár fotót, ahogy állok a hajó előtt, aztán otthon maradnék. 100 évvel később meg az örököseim baromi jó áron eladnák a jegyet valami lökött amerikai gyűjtőnek. :-)

2008. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!