Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már olyan veletek,...

Történt már olyan veletek, hogy jól tudtátok a hibáitokat, mégsem változtattatok rajtuk?

Figyelt kérdés
Például nálam van olyan, hogy gyakran elkésem mindenhonnan. Nem sokat, de általában 10 percet mindig. Este aztán megfogadom, hogy holnaptól más lesz, aztán mégis ugyanúgy marad minden. És ez eléggé bosszant, de valahogy mégsem tudom leküzdeni.
2012. márc. 14. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
isnerős...nálam az van h máttól többet tanulok vagy hogy leszokom a dohányzásról...ezek mindig elfelejtődnek...
2012. márc. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A változás a felismeréssel kezdődik, ám attól hogy felismered nem leszel képes megváltozni egyik pillanatról a másikra. Ez nem csak a késésre, hanem minden egyéb rossz tulajdonságra is igaz.

A változtatáshoz a legjobb úton jársz. Már tudod, és zavar az amilyen vagy, így a következő lépés az lesz, hogy valóban nem fogod többé elkövetni az eddigi hibákat.


Amúgy a késésnek egyetlen oka van. A többi csak kifogás. Nem indulsz el időben. :)

2012. márc. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, elég sok hibám van, és nagyon nehéz leszoknom róluk. De jónéhánnyal már haladást értem el.

Az egyik nagy hibám egyébként nekem is a késés! Bár sajnos én többet szoktam késni 10 percnél. :) De már dolgozom rajta! :)

2012. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!