Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtattátok már a családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtattátok már a családi állapototokat facebookon "kapcsolatban"-ra csak azét hogy féltékennyé tegyetek valakit?

Figyelt kérdés
Bejött?
2012. febr. 4. 13:53
 1/8 Macs1209 ***** válasza:
64%

Nem.. Sőt... még ha van barátnőm, akkor is van, hogy

elfelejtem átírni.. mert nem facebookon élek. Tudja

minden ismerős, hogy kb telibesz@rom, aki meg arra iz-

gatja magát, hogy nekem mi van kiírva, az pedig szánalmas.

2012. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha vki még 1 fészbúkos hülyeséget kiír én fölakasztom magam...

mi faszom ez már mindenhol fb megy?

2012. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, nagyon szart rá szóval nem...
2012. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen,de én azért csináltam,hogy egy srác számára érdekesebbé tegyem magam,de semmit se változott azóta se a kpacsolatunk,szerintem észre se vette,leszarja a fb-t.
2012. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztán honnan tudod, hogy ezzel most féltékennyé tetted őt?


Kicsit nehéz elképzelni, hogy bevallja, hogy "eddig leszartalak, de amint átváltottad a családi állapotod kapcsolatbanra Facebookon, azóta rájöttem......téged akarlak!"

2012. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ÉN gyanítom hogy valaki ezt csinálja velem...
2012. febr. 4. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Derítsd ki más csatornán (pl. közös ismerőstől), hogy igaz-e. De mégha nincs is senkije, akkor sem biztos, hogy téged akar féltékennyé tenni. Lehet, hogy valaki mást.
2012. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért neten akarod féltékennyé tenni az illetőt?Ez olyan szánalmas...Meg minek kell féltékennyé tenni?
2012. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!