Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon Szent Johanna Gimi fan...

Nagyon Szent Johanna Gimi fan vagyok? :SS

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődott, hogy kezembe vettem az szjg könyvsorozat 1. részét. Miután kiolvastam, már tudtam, hogy szerelmes vagyok. Renibe. Egyszerűen az egész kisugárzása, cselekedetei stílusa és az, hogy okos egyszerűen minden éjjel vele álmodok. De ennél van gázabb is. Múltkor mentem az utcán és szembe jött velem egy pont olyan csaj, aki úgy nézett ki, mint álmaimban Reni. Szőkésbarna haj világos melírokkal, converse cipő. Kényelmes cuccok és zenét hallgatott. És én az utcán meg akartam csókolni ő meg sikítva elszaladt. Szegényy. ://

14/f


2012. márc. 15. 23:34
 1/9 cathilina ***** válasza:
Csak simán hihetetlenül ostoba vagy, ne aggódj, gyógyítható.
2012. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

B*ZD MEG TE VOLTÁL????

tudod, hogy hogy rám hoztad a szívbajt???

am tudtad, hogy Renit rólam mintázták? ;)

2012. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyan hívnak szépkirálylány?
2012. márc. 16. 00:28
 4/9 anonim ***** válasza:
úristen!! sztem menj el a pszichológushoz! ja és többet ne olvass el semmilyen ehhez hasonló könyvet, árt az agyadnak!
2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te mekkora gyík vagy :D
2012. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ejnye bejnye Reni már mást szeret Cortezt nem csodálom hogy nem hagyta hogy megcsókold
2012. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit szívtál? :D
2012. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

TE idióta! Barátja van ember!!


Amúgy...hát fogd vissza magad...Ez no comment...

2012. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon.
2012. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!