Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a ducibb lányokról?

Mit gondoltok a ducibb lányokról?

Figyelt kérdés

Próbálom elfogadni magam,és arra gondolni, hogy nem muszály "nádszálkisasszonynak" lenni.


Nemet és kort légyszi :).



2012. márc. 16. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fuss, és egyél kevesebbet!


F 20

2012. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát kösz :).
2012. márc. 16. 20:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ducibb alatt a kicsit teltebb, husisabb lányokat érted, akkor nekem bejönnek, pláne, ha szép arca van.

21/F

2012. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sosem tudnék kövér vagy "ducibb" lánnyal lefeküdni, és emiatt nyílván járni sem tudnék velük...


Bocsika... :(

20F

2012. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)...
2012. márc. 17. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Én szép, kedves arcú duci(meg kövér) lányokat ismerek, nekem mindig az jut eszembe, hogy pl az operaénekesnők is mind ducibbak-nem véletlenül! :-) Meg ilyen bajor asszonyok, akik rátermettek, és sokat főznek :-D

15/L

2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy közhelyes lesz,de hidd el kérlek!:)

Tényleg nem az a legfontosabb,hogy valaki ducibb-e vagy sovány.Az a lényeg,hogy mennyire érzi magát jól a bőrében.Ha egy duci lány elfogadja magát úgy,ahogy van,akkor mások is elfogadják.:)

Egy 14 éves lány

2012. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal jobban szeretem a molettebb, ducibb lányokat, mint a gebe lovakat.
2012. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én 1 operaénekesnőt se láttam aki ducibb , élőbe legalábbis (kezde tarja turunennel vagy sarah brightmannel) a kérdés meg nem az volt hogy elfogadja e magát hanem hogy mi mit gondolunk az ilyen alakról.én jobban szeretem ha valaki figyel magára.persze más ha genetikailag mindig ilyen,vagy elhagyta magát

20f

2012. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hogy mit gondolok róluk? ők is emberek..

az egyetlen, amitől nagyon ki tudok akadni, ha egy termetes hölgyemény magára erőltet egy láthatólag szűk gatyát / farmert, vagy csak simán cicanacit vesz fel. ezt NE..

de egyébként semmi bajom a dundi csajokkal, örülnék, ha feltudnék szedni pár kilót, mert lassan anorexiásnak néznek és az se jobb :)

2012. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!