Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiuk! Mit gondoltok a deszkás...

Mentifantezsvér kérdése:

Fiuk! Mit gondoltok a deszkás lányokról, vagy akik deszkázni szeretnének? :D

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy képtelen e deszkázni vagy ilyenek..hanem hogy szipik e vagy visszataszító ha egy lány deszkázik vagy ez nem egy lényeges szempont. vagy ilyenek :D
2010. dec. 25. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ..vannak "csúnya" és szép deszkás lányok:D..amúgy nincs velük problémám:D..Csak magát ne törje össze,főleg ne úgy mint az összetörve című műsorban az mtv-n a srácok:DDD
2010. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az jóóóóóó,csak vajon hány deszka kell nekik,és milyen vastag és hosszu,talán hajlékony is?
2010. dec. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
én nem csipázom öket. szerintem egy nö legyen nö. emosokat is utálom. persze ez nem jelenti azt hogy szép nem lehet csak a hülye viselkedésük elrontja az összképet
2010. dec. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha deszka a nő, akkor nincs rajta mit fogni :P
2010. dec. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010-12-25 06:45, falra tudnék mászni az ilyen kommentektől. Mi van, már deszkázni sem lehet?
2011. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!