Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van közületek olyan aki 22...

Van közületek olyan aki 22 évesen még úgy gondolta, hogy sosem lesz barátnője és utána mégis lett?

Figyelt kérdés

Csak önbizalom erősítésért vagyok kíváncsi, hisz ha másnak sikerült nekem is talán összejöhet.


Nem vagyok csúnya, inkább átlagos kinézetű. A nagy problémám, hogy kicsi vagyok. A 170cm magasságommal még ki lennék békülve ha kicsit férfiasabb testalkatom lenne. Így 22 évesen akkora vagyok és úgy is nézek ki, mint egy 17 éves. Nameg nem is említve a fogszabályzót, ami még kb 2 évig rajtam lesz.

Külső szemmel is ennyire kilátástalannak tűnik a helyzetem? Csak a kedvemért vigasztalásképpen ne írjátok, hogy igen ha nem gondoljátok úgy. Szeretném reálisan látni a helyzetem.


2012. márc. 17. 16:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem vagyok egy bánatos, pesszimista, depressziós ember. Sőt állandóan jókedvem van meg optimista vagyok, mivel az élet más területein eléggé sikeresnek érzem magam. Csak mindig elkeseredek amikor arra gondolok, hogy mindenfele turbékolnak a párok én meg egyedül végzem minden dolgom.
2012. márc. 17. 16:29
 2/12 anonim ***** válasza:

demivan már, és aki átlagos kinézetű annak nem lehet barátnője vagy vmi?


annyi balf.sznak van jó csaja.


összeszeded magad, aztán mész csajozni, ennyi ,nem lehet ezt továbbcifrázni. Just Do It

2012. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A barátom 21 évesen jött össze velem!!!Előttem nem volt senkije.

Ha férfiasabb testalkatot szeretnél,járj el sportolni!Az nem csak a testednek,hanem a lelkednek,szellemednek is jót tenne!Jobban éreznéd magad tőle!


20/L

2012. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja:) 20/F Egy kiadós futás, a naplementében igazán felüdítő... mintha teljesen szabad lennél, ráadásul erősíti is a kondíciódat:)))
2012. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sportolok én eleget. Nincs pocakom vagy ilyesmi. Egyszerűen kis termetű vagyok. 1,70cm 60kg.
2012. márc. 18. 01:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek lehet hormonális vagy öröklött oka, de ez lényegében mindegy is. Tény hogy lényegesen nagyobbra nem fogsz nőni, ezért testalkatban is hasonló lányt kellene találnod. Csak ugye a lányok általában az idősebb fiúkra buknak, ha 17 évesnek nézel ki, akkor meg a mai fiatal lányoknál nehéz dolgod lesz, mert ott az átlagmagasság 170 vagy még fölötte is van.


Tény hogy nehéz helyzeted van, de egyáltalán nem lehetetlen. Ha ilyen jó személyiséged van, a humoroddal megfoghatsz sok lányt. Csak ismerkedned kellene. Ha társasági ember vagy, az előnyös, van aki ezt a fajtát szereti, a humor sokszor kedvelt tulajdonság, aztán ott van még a határozottság is, vagy valamilyen testi erő, ha méreted nincs is nagy. Szóval bizonyos férfias dolgokhoz vonzódnak a nők, ezekkel vagy rendelkezel, vagy meg kell játszanod magad. Az utóbbit nem ajánlom, de van akinek nem gond.

Mert sokszor a kialakított összkép, vagy imidzs többet jelent, mint a valóság, mert a nő abba szeret bele, amit el akar hinni. És persze fontos a kedvesség is, de nem annyira, mint a legtöbb férfi hiszi, mert nem szabad kedveskedni bárkinek, ki kell érdemelni, mert a legtöbb nő nem értékeli ezt. Éreztetni kell vele, hogy te irányítasz, te vagy a férfi. Sajnos ez az igazság. Ha értelmesebb nővel hoz össze a sors, ezekre nem lesz szükséged, de a többség nem olyan.


Sok szerencsét, és kitartást, nem szabad feladni. És ne azért keress, mert másoknak sikerült vagy sem, legyen önbizalmad.

2012. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha kis termetü vagy akkor lökd a csajoknak azt a dumát hogy kis ember nagy bottal jár :) hidd el mindegyiket fogja majd érdekelni :D
2012. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondoltam. Most 27 vagyok, viszonylag magas, átlagos kinézetű és most már teljesen biztos vagyok benne, hogy soha nem lesz barátnőm, ha eddig nem jött össze.
2012. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha az alkatoddal meg a külsőddel nincs probléma, akkor szerinted mi gátol meg téged abban, hogy barátnőt szerezz? Én ha kicsivel testesebb lennék, lenne önbizalmam és tuti, hogy menne a csajozás. Tudom, nem kéne foglalkozzak az alkatommal, de amikor meglátok egy magas fiút elmegy a maradék kicsi önbizalmam is. Neked miért nincs önbizalmad?
2012. márc. 22. 13:34
 10/12 anonim ***** válasza:

figyu, nekem egy csomó okom lenne hogy önbizalmam legyen

izmos vagyok, és jóképűnek is tartom magam(igaz nekem is van fogszabim de leszarom), gitározom, f@sza dolgokat csinálok, mégis ha társaságba kell lenni egyszerűen elakad a szavam, ha viszont 1 emberrel dumálok egész jól tudok beszélgetni(csak legyen közös pont)


hiába mondod hogy ha lenne ez meg az akkor lenne önbizalmad a csajozáshoz, ez nem így megy


én nagyjából megtaláltam a probléma eredőjét,forrását sajnos viszont állandóan jelen van mint egy betegség amire nem tudok gyógyszert találni, szóval sajnos cask elfogadni tudom és majd később jobb lesz mert akkor más lesz a "forrás"(társaság)


remélem találsz benne vmi használhatót

üdv

2012. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!