Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők. Ki az közületek...

Testépítők. Ki az közületek akinek van barátnője vagy felesége? és szerintetek igaz az hogy azoknak akik edzenek könnyebb csajozni? Vagy semmi köze a kondizáshoz.

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat! és ne haragudjatok hogy személyeskedek.
2011. ápr. 9. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


Bár nem vagyok még testépítő (nem versenyeztem), azért válaszolok a kérdésre.

Volt barátnőm, jelenleg nincs. Szerintem egyáltalán nem könnyebb csajozni. Sőt, véleményem szerint, mivel a testépítők nagyrésze különösen egoista, nem feltétlenül könnyű elviselni őket hosszútávon.

2011. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
magabiztosságot ad és még jól is nézel ki! ez magáért beszél,mondjuk ha azért van veled valaki mert jól nézel ki az rég el van b@szva! de szerintem könnyebb, meg kell találni aki nem CSAK villogni akar melletted
2011. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
igazad van neked is Greentea,versenyzőknél ez ezzel jár,de hamar kiöregszik az ember aránylag és sokan elviselik ezt a pár évet! én nem vagyok az,és nem is leszek,de sokat kaptam a testépítéstől így is!
2011. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ha valaki azért van veled mert "jól" nézel ki az régen rossz..ebben igaza van mark86-nak!

jelenleg nekem sincs barátnőm..de van hogy a kinézet pont eltántorítja a csajokat! mert "általánosítanak"(hogy ha valaki jól néz ki tuti beképzelt stb) de előbb ismerjen meg és utána alkosson véleményt rólam:)

2011. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Nekem volt testépítő barátom, de nem azért jártam vele ahogy kinéz, hanem mert jó fej volt.

Utána meg pont a testépítés miatt nem lett semmi a dologból. Egy csomó ilyen-olyan bogyót szedett, ami a merevedésnek egyáltalán nem kedvezett. Belegondolni is rettenetes. Én életemben soha nem izgattam pasit annyiszor, annyira mint őt, és egy kis halvány szikra se volt...

2011. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ilyeneket ne írj légyszíves kiéhezett gyúrósoknak! :DD
2011. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


20:38-nak: Igen, ez bizony benne van a pakliba... Bár lehet hogy valamit elcseszett a srác a kúrában.

2011. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

kiéhezett gyúrosok ez jó:D

én már lassan meg éhezett is leszek;)..XD

2011. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Az izgatásról és az éhezésről jut eszembe! Engem max 2 órát izgathatnak folyamatosan, mert utána enni kell!

2011. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

20:40

Szerintem a bogyó, csak pont volt az i betűn, volt boxoló, és focista párom is. Ott nem volt ennyire tragikus a helyzet, de a heti egynél nem bírtak többet. Akkor eszméletlen volt az együttlét, de max. heti 1!

2011. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!