Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok kigyúrt, se gazdag,...

Nem vagyok kigyúrt, se gazdag, és nagy brém sincs. De jóképű vagyok és jó stílusom van.5ből 2. Ezzel jó pasi vagyok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 09:16
 1/10 anonim válasza:
Nem
2012. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagy, vicces, nem vagy kretén és ostoba, akkor igen.
2012. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hidd el jobb ha inkább felakasztod magad ilyen jellemzőkkel.

De most őszintén, ki nem xarja le hogy egy rakat ócska ribancnak mi jön be? Gürizz a magad boldogulásán, a legtöbb ócska ribanc meg 30-as korára egy kiégett senki lesz a végtelenségig elbaszott élettel, valami hülye tapló mellett aki naponta a porig alázza őket. Vagy kínjában leragad az első hülye balek mellett mert már senkinek nem kell.

Na akkor ne te légy az a balek.

Hitelbankolni meg tudod hova küldd a ribancokat: a csányihoz, nagy farokért meg a lovardába.

2012. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha kretén vagy és ostoba, nem pedig kedves és vicces, akkor igen.
2012. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennyi adat kevés ahhoz, hogy megmondja bárki is, hogy jó pasi vagy-e. És nem minden lánynak ugyanaz tetszik, tehát biztos sok lány szerint jó pasi vagy.

Én például nem szeretem a kigyúrt pasikat. Párválasztásnál nem nézem, hogy gazdag e a srác, de azért legyen munkája, vagy tanuljon, vagy legalább akarjon munkát szerezni, ne csak a szülők tartsák el miközben ő csak ül a popsiján.

Az meg végképp nem fontos, hogy az mekkora, aki szeret úgy szeret ahogy vagy és kész. Nem a méret a lényeg erre már rájöhetnének a fiúk. Jó pont ha segítőkész vagy, figyelsz a másikra, tudsz élni vagyis vannak dolgok amik érdekelnek, vannak céljaid, álmaid, hűséges vagy, stb. És persze az is jó, ha jóképű vagy és jó a stílusod :)

20L

2012. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nem a méret a lényeg..

hahaha


ismerek olyan esetről, hogy a lány azért szakított a pasijával, mert 5 cm-vel alacsonyabb volt..


A végtelenségig megbántotta őt, és azóta sem kezdeményezni..


A lányoknál a magasság, a pénz, a biztos egzisztencia és a jó nagy korkülönbség a mérvadó, ha ezek megvannak jöhet a belső. Mert ugye aki jó anyagi helyzetben van, kívülről is meglátszik. ÉS a külső alapjábn vválasztanak először.


Ha már rohaddt gazdag, akkor már nem számít, hogy ronda, alacsony, fiatalabb, mert a nagy pénz elfeledteti ezeket..

2012. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
te öreg aki rohadt gazdag az nem fog nők után rohanni, kilóra veszi a ócska qrváit, vagy azok rohannak őutána. De leginkább húznék innen egy normálisabb helyre ha annyim volna rá, máshol még élnek emberek is, ellentétben ezzel a hellyel.
2012. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 10:05

Azok a rib@ncok, a normális lányoknak nem a pénz számít. És nem mondhatod, hogy nincsenek normális lányok amíg nem ismered az összeset. Igenis vannak, nekem pl. tényleg az számít amit leírtam...

09:54 voltam.

2012. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy a pasik is milyenek már... Nagyon kevés férfinak elég egy nő és valljuk be igenis a legtöbb srác a rib@ncokra meg a pláza cicákra bukik... Az ilyen pasik meg ne is nyafogjanak itt, hogy így kihasználta, meg úgy megbántotta a csaj.
2012. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!:))))
2012. márc. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!