Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Lányok! Hogyan tudnálak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Hogyan tudnálak Titeket meghódítani, ha nem vagyok se magas, se mackós, se izmosra kigyúrt, se gazdag, se igazán jóképű, csak egy átlagos, de annál jobban szeretni tudó, érzelmes fiú?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Úgy hogy a felsoroltakból minimum 2-t megszerzel :)
2012. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
legyen szép szemed és mosolyod és jó humorod
2012. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nézz ki jól és legyen pénzed. Sajnos csak ez az, ami tényleg működik.
2012. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez a pénzes dolog részemről nem igaz. Én nem várom el, hogy mindent megvegyen nekem a párom..Persze ha néha-néha meglep egy KISEBB ajándékkal, annak örülök, de soha nem mondanám neki, hogy fizesse ki ezt+azt..sajnos jó pár nő ilyen..ezeknek kéne egy jó nagy pofon..én is járok fodrászhoz, szeretek ruhákat vásárolni, de valamit valamiért. ha már költekezni akarok, elmegyek dolgozni..a barátom meg azt vesz a pénzéből amit ő akar:D nekünk így működik a kapcsolatunk immár 3éve.. ő kb. 3x többet keres tőlem, de soha nem kértem tőle:)

egyébként ha normálisan el tudsz beszélgetni a lánnyal, nem vagy azaz egoista paraszt, mint sokan, szerintem azt többre becsülik. csak ne a plázacicák között keresgélj, mert azok tényleg csak a pénz után mennek. na meg a hírnév..:/

23N

2012. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szóval nem vagy te semmi...:D Na de akkor mibe vagy jó? Jól öltözködsz? Szép a szemed? Kedves a mosolyod? Ne azt sorold fel mi nem vagy, hanem azt ami vagy!:D

Amúgy az érzelmesség nem mindenkinek jön be de sokaknál előny.

2012. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 14:41


Most, hogy említed mondták már lányok, hogy szépek a szemeim meg helyes vagyok arcra. De amúgy mégsem volt még barátnőm. Mit rontok el? :/

2012. jan. 8. 15:12
 7/15 anonim válasza:
Hány éves vagy.?
2012. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
22
2012. jan. 8. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:
hát van egy pár dolog: pl rossz helyen keresgélsz, olyan megnyilvánulásaid vannak amik nem jönnek be a lányoknak (neekm volt olyan ismerősőm ugy probált csajozni hogy annyira részeg volt hogy a lábán nem tudott állni). lehet a kisugárzásod a rossz, eltaszitod vele a lányokat, de lehet az öltözködés is ami nem imponál nekik
2012. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen fiúk az eseteim. Merre élsz?


20/N

2012. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!