Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok a hibás? (hosszú)

Én vagyok a hibás? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az van, hogy általános iskolában találtunk egy kötelet, és elkezdtünk vele olyat játszani hogy kilőjük egymást. Jól is ment, semmi gond nem volt, egyszer csak egyik barátom rosszul esett és fájlalta a kezét, behívták a szüleit és haza ment. Hibásnak azért érzem magam mert a játék az én fejemből pattant ki. Bár senkit sem kényszerítettem arra hogy benne legyen, sőt jó ötletnek tartották és ők is nagyban benne voltak, utána (most tudtam meg milyen jó kis barátaim is vannak) újjal mutogattak rám a tanár előtt és hangoztatták hogy bizony az én ötletem volt(amúgy is mondtam volna, de azért ez meglepett).

Szerintem ez csak egy játék közbeni baleset volt, de hibásnak érzem magam benne. Azt pont lesz@rom hogy mit kaphatok érte, csak azt szeretném megtudni hogy szerintetek az én hibám volt-e.


2012. márc. 20. 16:12
 1/4 aspikami ***** válasza:
Te találtad ki ők meg belementek, szerintem nem te vagy a hibás!
2012. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM TE VAGY A HIBÁS. Gyáva, nyalis szemétládák a "barátaid", gyenge, jellegtelen személyiségek ,ilyen kis $z@r semmiség ügyben is mindent megtesznek azért, hogy saját magukat még csak véletlenül se tüntessék fel rossz színben, gusztustalan, undorító, hányadék dolog, agyatlan, sötét $eggfejek.... barátkozz ezután másokkal. Minek kell mindig valakire mutogatni, ha történik valami, basszus ez pont olyan, mintha pl. valaki megfulladna 1 tóban, akkor kire mutogatnának, aki feltalálta a vizet? xD na kb ennyi közöd van ahhoz, hogy az illető pont beb@$zta a kezét valahova...Gondolatolvasónak kellett volna lenned, hogy ezt előre lásd, vagy mit várnak? :D
2012. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás. Ők nem is barátok, jófejkednek de mikor következményt kéne vállalniuk másra mutogatnak. Nekem is vannak sajnos ilyen ,,barátaim" és velem is volt már ilyen.
2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!