Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék minél jobban...

Hogy tudnék minél jobban rögtönözni? :D

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy naaagy fellépés de a műsorunkba bele van kalkulálva egy olyan rész, amiben nekem rögtönöznöm kéne, kitalálni egy történetet. És ez nem megy. Képtelen vagyok vicces dolgokat összehozni abból, amit az előző ember (akinek felolvastak egy ismeretlen szöveget és tovább kell mondania a saját történetét belőle) mondott.


Mit csináljak, hogy legalább ne legyen annyira kínos amikor rámkerül a sor? :))


u.i: tényleg nem fogjuk tudni mit fognak felolvasni, és a legrosszabb, hogy hosszan kell beszélni


2012. márc. 23. 17:01
 1/3 anonim válasza:

Ez egy nagyon összetett dolog.


Kb olyan, mintha egy függönynek próbálnád megmagyarázni, hogy miért autóztok gyaloglás helyett.


Ne idegeskedj, majd rájössz. Ha nem hiszel magadban, ha egy picit is felmerül a gondolat, hogy nem fog sikerülni, akkor nem is fog. Ha hiszel magadban, sikerülni fog. Mások is hisznek benned, például én. Hidd el, sikerülni fog. Nem nagy dolog, nem kell rá készülni.


Ha meg nem sikerül, abból is tanulsz. Az életből csak tanulni lehet. Azért van.

2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy angyal vagy. XD
2012. márc. 23. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát...ez aranyos volt xD...

Amúgy nem nagyon lehet ezt begyakorolni..valakinek van humora és csak úgy dől belőle a sok hülyeség xd...valakinek meg nem ez az erőssége :)Nem nagyon tudsz mit tenni, makszimum gyakorolj kicsit vkivel:)

Én pl. am. szeretem mindigis az ilyen játékokat, mertvan h egy adott szituációból elképzelek egy viccesebbet..h mi lett volna ha... És hát így nekem menni szokott ez a játék alapból :)Gyakorolj ;)

16/L

2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!