Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik jobban szeretik a szomorú...

Akik jobban szeretik a szomorú, elvontabb, drámás, esetleg tragédiás filmeket mint a vígjátékokat, azok miért?

Figyelt kérdés
Mert én pont ilyen vagyok, de nem igazán tudom megmondani, hogy pontosan miért... Pont a napokban kérdezték tőlem, hogy minek nézek ilyen filmeket, miközben valami vidámon lehet röhögni meg jót szórakozni és nem igazán tudtam mit mondani neki
2012. febr. 23. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A vígjáték az agyatlanoknak való, azt nem kell megérteni, a poénok idétlenek, én nem tudok rajtuk nevetni, a legtöbbszőr erőltetettek is. Szóval gány.
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket a filmeket valóban azok szeretik akik okosabbak, képesek megérteni, és akik érzelmileg fejlettebbek. Én is ilyen vagyok, de nem zavar, csak néha :D

De tudom, hogy más is szokott szomorú lenni, de nem mutatja ki, bár ez már nem ide val dolog...

2012. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem őket, mert életszerűek. Lehet, én vagyok az egyetlen béna, akinek nem olyan rózsaszín az élete, mint a halivúdi hepiendes maszlagokban. Mindig csak felmérgelem rajtuk magam. Egyébként kifejezetten szeretem a humort, a jó poénokat de sok filmben annyira erőltetett.
2012. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak az ilyen filmeket szeretem, de ezeket is.

Több értelmet látok ezekben.

2012. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én azért mert utálom tökéletes emberek tökéletes életét nézegetni. meg a mai vígjátékokban 1. általában van valami sz*r romantikus szál is 2. az a lényeg hogy milyen jó csajok vannak benne meg hogy milyen pálcikák és tökéletes alakúak. na az ilyeneket nem bírom nézni, ez nem vígjáték hanem egy rakat fos. Mr. Bean, Ace Ventura, meg ezek, na ezeket szeretem, ez vígjáték.
2012. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Röviden: mert nem tartom viccesnek őket. szeretem a humort, de amit vígjátékok címén adnak mostanában, azokon általában előbb alszok el, minthogy akárcsak egy mosolyt kipréselnék magamból. Plusz nem maradandó élmények: megnézek, tíz perc múlva elfelejted.


Ellenben az elvontabb filmeken el lehet gondolkodni és jóval a film véget érése után is ad elmélkedni valót.


Persze ez durva általánosítás nyilván; van olyan vígjáték, amik emlékezetesek és szakad az ember a röhögéstől, és olyan dráma is, aminek a nézésénél a szemközti fal bambulása is tartalmasabb élmény.

2012. febr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!