Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek közvetlenebb,...

Hogyan legyek közvetlenebb, de mégsem tolakodó és egyben kezdeményező egy személy felé akivel szeretnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a kezdeményezések embere.. és ez baj, hiszem egy barátságban két személy kell a kapcsolat építéséhez.

2012. márc. 26. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Legalább mosolyogj rá!
2012. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szólítsd a nevén
2012. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mosolyogjak, szólítsam a nevén... Megtettem már meg teszem is. Annyira azért nem vagyok az elején hogy ezek ne lettek volna meg. Csak ő eléggé nehéz eset.. és én is. De tudom ez nem kifogás, csak nehéz az egész. Egyszer közelebb enged magához, máskor pedig ellök. De ezt azért nem kell brutális módon érteni. Lehet én gondlom túl, mert egyébként nagyon szeretem a társaságát. Csak hát stagnálok már egy ideje egy szinten. és nem tudom hogy lehet egy barátságot fentebb vinni.. Tudom nem szabad semmit siettetni, csak úgy érzem hogy ő tett lépéseket de én alig alig. Mert annyira zavarba jövök a közeledésektől.. Csak mert eddig nem volt részem ilyenben. Szóval leblokkolok néha. Olyan mintha ez a személy talán épp ezért távolodna, de mégis közelebb is ért.. na jóó ááá túlgondolom. xD Személy szerint szeretném jobban megismerni és szeretném hogyha ő is érdeklődne felém. Csak hát mit is kéne csinálnom, azt nem tudom pontosan.
2012. márc. 29. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi sem. :)
2012. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt már senki sem ad ötletet, tippet? :D Mindenki kiégett? xD Nem kérek világmegváltó ódákat, csak valami egyszerű segítséget.
2012. márc. 29. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor ami nálam bevált.

Leírom szó szerint!


Segget felemel, tojáshéj leráz, odamegy hölgyeményhez, mosolyog és megszólít!


A többit a fantáziádra bízom.

2012. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miiii áá basszus félreérted... Nem vagyok fiú és nem csajozni akarok.. xD Lány vagyok és barátkozni próbálok ami nem az erősségem egy másik LÁNNYAL.

Bocs ha félreérthető volt a szöveg amit írok.

2012. márc. 30. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Vazze, alig félreérthető. De fogadd meg akkor azt is, hogy egy fiú felé közeledj.
2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem én, de itt most egy fiúról sincs szó. :D Vágod? Szimpla barátkozás.
2012. márc. 31. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Kerdezd a kedvenc dolgairol azokrol hatha tudtok beszelni, hogy mit csinal szabadidejeben stb. Szerintem ez nem tolakodas. En sem vagyok egy nagyszaju es nem is tudok ugy osszebaratkozni a tarsasag kremjevel, hogy egyszer csak bekapcsolodok a beszelgetesukbe meg ilyenek. A "hagyomanyos" modon ismerkedek, azaz az egyedul levo szemelyekre "vadaszok" hogy megtudhassak roluk dolgokat meg beszelgessunk. Ha mar ismerem valamennyire akkor konnyebb is tarsalogni.
2012. ápr. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!