Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szomorkodom egész este, mit...

Szomorkodom egész este, mit csináljak?

Figyelt kérdés

rossz a kedvem, hangulatom, barátommal is veszekedtünk minden olyan rossz most:( csak sírdogálok és teát iszom

mit csináljak ?:( csoki nincs itthon..zenét hallgassak vagy pihenjek vagy mit?:( nekem csak ő kell annyira szeretem

(nem szakítottunk csak összevesztünk)


2009. okt. 29. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én párom nem is jelentkezett most este.. Ideges vagyok, de mit csináljak.. majd csak hiv vagy valami. Ő is fog neked, ha hiányzol neki. Nyugodj meg, hallgass zenét pl. Én lefekszem, veszem a kis DVD lejátszom és beteszek valami filmet..Talán jobb lesz. Te is tedd ezt.
2009. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem bírok igy elaludni hogy haragszik rám:(
2009. okt. 29. 22:20
 3/11 anonim válasza:
akkor kérjél Te tőle bocsánatot vagy mond meg kerek perec hogy te igy nem tudsz elaludni :) lehet hogy mégjobban értékelni fogja a srác hogy ennyire kötődsz hozzá.
2009. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az olyan barátnak nem sok értelme van, aki elszomorít, ugyanis normális esetben boldoggá kéne, hogy tegyen. a többit nem írom, mert tudod. :)
2009. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

boldog vagyok mert tudom hogy szeret és most is szeret csak volt egy kis vita miattam:(

és túl érzékeny vagyok és rossz:(

2009. okt. 29. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
ha szeret, akkor nincs vita miattad. lehet kutya, macska, vízvezetékszerelő, vagy szomszéd néni miatt, de miattad nem. akkor az nem szerelem, hanem mit tudom én, bejön neki a tested. és az kevés, nagyon kevés.
2009. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó kössz, most már még rosszabb:(
2009. okt. 29. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsi már. de ha még pár hónapot, vagy évet eltöltessz egy ilyen kapcsolatban, későn kapcsolsz, sokkal rosszabb, mert akkor annyival rosszabb, hogy már ennyit és ennyit elvett az életedből, pedig hamarabb is láthattad volna, hogy gáz. O_o
2009. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak egy napot vesz el, és inkább megeyk is mert csak piszkáltok:(
2009. okt. 29. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem szegény lánynak ilyen hülye válaszokat adni!!!!!!!!! Én is összekapok néha a barátommal, de attól még szeretjük egymást! Hülyék!!! Lehet lepontozni! Legalább ne válaszoljatok ha nem tudtok segíteni!
2009. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!