Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sikerül másoknak?

Miért sikerül másoknak?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan lazán veszi az életet,csak én veszem komolyan. Ez idegesít engem. Jobb életük van az ilyeneknek,mint nekem. :@
2012. márc. 27. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is csak elméletben tudom lazán venni az életet, sajnos a gyakorlat teljesen mást mutat.
2012. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nemcsk én vagyok ilyen. Mondjuk,nem vagyok rossz ember ettől. Csak beteg.:S
2012. márc. 27. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Beteg sem vagy, csak maximalista! Próbálj lazítani a hurkon, amit a nyakad köré tekertél, de na add fel!

http://www.youtube.com/watch?v=-wzjQxrJENM&feature=related ;)

2012. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod!

Én is komolyan veszem,nekünk ez jutott,míg mások beléeszületnek a jóba.Én ezen nem rágódok mert teszek érte hogy jobb legyen!Üdv!

2012. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez van,ezt kell szeretni.
2012. márc. 28. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ezt az adottságod megbecsülni. Nem gondolod, hogy mások meg amiatt sírnak, milyen felszínes az életük? Az az igazi élet, ha minden másodpercbe belerakod a szíved, minden percben úgy érzed létezel, bármi is segít ahhoz, hogy így érezd. Ha fáj, fájjon, ha bántanak, bántsanak, ha örülsz, örülj, ne aggódj mi lesz később, de ha aggódsz se gond, csak szívből tedd.
2012. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd komolyan megkell becsülni.
2012. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!