Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme otthon edzenem?

LASFASF kérdése:

Van értelme otthon edzenem?

Figyelt kérdés
Igazából más választásom nincs, nyáron jártam konditeremben, fel is szedtem valamennyi izmot, de mióta suliba járok, nem nagyon van időm... ha tehetem, hétvégén futok, biciklizek, amennyit csak tudok, hétköznap itthon szoktam fekvőtámaszozni, felülés, na meg van egy expanderem, amit szintén használok. Semmi étrendem nincs, mivel össze-vissza van csak időm... Csak az érdekel, hogy hiába fárasztom magam, vagy van valami értelme?
2010. ápr. 21. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy van..régen se voltak edzőtermek :D
2010. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mintha én írtam volna ki a kérdést:) Hát én egy ideig csináltam bemelegítés, 10 perc taposás, aztán súlyzózás ottoh heti 6x, napi 1,5 óra. Egy edzéstervet követtem. 1-2 hónapig csináltam, eredmény nem volt, aztán meguntam. De elvileg 3 hónap után indul meg a fejlődés. Vizsgaidőszak után újra fogom kezdeni. Szerintem mindenképp vágj bele, mert ha nem is fejlődsz gyorsan, de a mozgás jót tesz+ ha egyszer majd mész kondiba rendesen megint, nem 0-ról kell kezdeni.
2010. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, akkor mentem is expanderezni :))))))
2010. ápr. 21. 22:47
 4/7 anonim válasza:
88%
Van értelme!!Inkabb csinald otthon össze vissza,neha,mint hogy soha!Még ha nem is tudsz annyira jol fejlodni,mint a teremben,legalabb megelőzöd azt,h az izmaid ellustuljanak,a bőröd rugalmatlan,lógós legyen!így legalabb nem mész össze!!!
2010. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van értelme, az a lényeg hogy mozogsz
2010. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja naponta megcsinálok 50 felülést és 50 hasprést (természetesen nem csak ezeket) este és kezd elég szépen kockásodni a hasam.
2010. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor ezeket mindenképp megfogadom, és keresek még olyan gyakorlatokat, amiket itthon csinálhatok :) Mégis csak több, mint a semmi :)) Kösz a válaszokat
2010. ápr. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!