Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 5. osztályban melltartó?...

5. osztályban melltartó? [többi lent]

Figyelt kérdés
már nől a cicim, de ciki lenne anyunak szólni hogy vegyen melltartót.:'DD szerintetek?:/
2012. márc. 28. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Nem jó a viszonyotok? Ebben semmi ciki nincs! Vannak ilyen sport melltartók már kisebb, gyerekeknek való méretben is. Nekem is volt.. :)
2012. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen is ciki, még ha a legjobb viszonyban vannak akkor is. Nekem is ciki volt anno, sőt még az is,hogy borotválni kezdtem magamat, szóval titkoltam. Szerintem nem vegyél melltartót, mert ennyi évesen még nem kell hordani, csak,hogyha már normálisan kifejlődött a melled. Ha túl korán kezded el hordani, lehet,hogy később lógni is fog.Inkább vegyél fel egy topot.
2012. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az anya-lánya kapcsolat rendben van, akkor nem ciki! Nekem anyukám a mai napig a barátnőm is! Pedig már 30 vagyok.
2012. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem5.be már nyugodtan hordhatsz melltartót! Én 3.ba vetem fel elöször,mondjuk akkor csak sportmeltartót.szerintem amikor beszélgetsz vele,hozd fel a témát,hogy mondjuk:"Anyu szerinted nekem még nem kell melltartot hordanom?" ha esetleg nemet válaszol mondjad azzt hogy de én szeretnék,jo a sportmelltarto is!
2012. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok tininek ciki, akármennyire is jó a kapcsolatuk a szüleikkel.
2012. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Fényképes illusztrációt miért nem kaphattunk? :))
2012. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rohadt pedofil állat.
2012. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak vicc volt, ott volt a szmájli, édespofa!


:))

2012. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm,husikám.
2012. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D sokat segítettetek :)))))
2012. márc. 29. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!