Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,hát még nem volt barátnőm de már 1000x lehetett volna,csak mindig elb*sztam... :/ állítólag jó a humorom,meg elég nagy bunkó vagyok.4es tanuló vagyok úgy,hogy a könyvet se veszem elő.De nincs önbizalmam most jöttem rá.Ugyan ezt kifelé nem mutatom,meg ha poénkodok akkor is inkább az jön le az embereknek,hogy milyen nagyképű vagyok,pedig csak poén,és nagyon önbizalomhiányos vagyok.Lehet ez ellen valamit tenni?
2012. márc. 29. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy nagyon hamar barátkozok,félénk se vagyok,de mégis... :(
2012. márc. 29. 19:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalom ellen, sajnos nem lehet semmit se tenni. Idővel viszont, ha ezt el tudod fogadni, akkor megbékélsz vele. És a lényeg, hogy ne foglalkozz ezzel, mert egyre jobban rágörcsölsz és csak egyre rosszabb lesz. Azzal foglalkozz, ami örömet okoz. A figyelemelterelés a legjobb módszer.
2012. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza az arcodból, ha azt mondják, hogy bunkó vagy, az nem poénkodás, hanem bunkóság.
2012. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jellemzően a nagy arcod mögé bújsz az önbizalomhiányoddal. Próbálj meg kedvesebb lenni, ha azt jelzik vissza, hogy bizonyos poénjaid inkább bunkók, akkor az olyan stílusúakat inkább hanyagold. Próbálj meg őszintébb lenni és kedvesebb. Beszélgess valakivel őszintén. Meg fognak lepődni, milyen kedves is tudsz lenni! ;)
2012. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!