Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szerezzek egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nagyon félénk vagyok, kevés önbizalmam van...

Ha megtetszik valaki, és ő is küld jeleket felém én bebeszélem magamnak, hogy ez semmit nem jelent, csak haverkodik... Pedig lehet, hogy nem. Na meg a másik... Mindig azon kattogok, hogy miért én kellenék neki, amikor nálam van sokkal szebb és jobb? És, hogy nem is illek hozzá, ő túl jó hozzám.

17/L


2011. nov. 30. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már megint egy ilyen lány képet se küldj magadról mert tuti nagyon jól nézel ki nem értem miért mondja minden korodbeli szép lány hogy "nem is vagyok szép" ennyire nem szeretitek a bókokat?Ja igen ha szeretne valaki téged és neked is szimpatikus akkor mi akadálya lenne a dolognak?(Nem általánosítok de azért ne ess bele az első bunkó parasztba ha szertő kedves és rendes fiút szeretnél ;)
2011. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
képet adsz privátban?
2011. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom küldeni, ne haragudj.
2011. nov. 30. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor nem tudunk segíteni, ja de várj tedd fel a két kezed küldök önbizalom energiát!
2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most azzal hogyan tudnál segíteni, hogy küldök magamról egy képet...? Tisztában vagyok a testi adottságaimmal... Jó alakom van, viszont nem szép arcom.
2011. nov. 30. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennek alapján (pl. hogy nem küldesz magadról fényképet) reálisan méred fel a helyzetet. Sokkal gyakoribb az amikor egy csaj szebbnek képzeli magát mint amilyen. Ritka gyöngy vagy, igazán ritka, mert túl kevés olyan lány van mint te. Ne akarj több önbizalmat szerezni szerintem, mert annyi van neked amennyit megérdemelsz ;)
2011. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, lehet... De akkor is szörnyű érzés, amikor a saját félelmeim miatt sorra cseszem el a lehetőségeket, és mindig azt érzem, hogy én nem vagyok elég jó.
2011. nov. 30. 20:47
 8/11 danman ***** válasza:

Ha megtetszik valaki és küld jeleket, akkor az igenis jelent valamit, és nem csak haverkodni akar. Ez olyan biztos, mint az, hogy a tehénlepény a lapjára esik. Emiatt ne parázz!


A másik dolog: a "szép" relatív fogalom. Lehet, hogy te nem gondolod magad szupermodellnek, esetleg nem is tetszel saját magadnak, viszont más számára bombanő vagy.

2011. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Van benne valami...

Egyébként köszi a válaszokat. :)

2011. nov. 30. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát és én meg mit szóljak? Én még fiú is vagyok a tetejében, akinek kezdeményeznie kéne! :D Én is bebeszélek magamnak dolgokat, hogy miért pont én? meg, hogy ugyis van pasija, hisz lány. :D
2011. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!