Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy barátoddal ki akarsz...

Ha egy barátoddal ki akarsz békülni, de ő nem megy oda hozzád pedig megbeszéltétek hogy beszélni fogtok, de én se akarok odamenni, mert mindig én megyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha én nem írok pl sms-t akkor ő nem ír, de azt mondta hogy ő bír engem és nem harakszik rám! az illető fiú! én: 16/F ő: 15/F
2009. jún. 15. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, nyújtsd a kezed neki. Aztán menjetek el együtt csajozni.
2009. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj oda hívd el a hétvégi meccsre vagy hasonló. Kérdezd meg hogy van, mi a véleménye az új xy koncertről vagy a xy csapat legutóbbi meccséről. Nem tudom mi érdekel titeket.

Aztán hagyd ott, mondd hogy menned kell ide vagy oda.


Lehet nem nagyon érdekli, hogy barátok vagytok-e ha nem tesz lépéseket. Ne fuss utána lehet ez a baja, hogy állandóan a "akkor ugye nem haragszol rám?" megy.

2009. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :):)
2009. jún. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!