Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok olyan lenni, mint...

Nem akarok olyan lenni, mint a "mostaniak", de mindenki általánosít? Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Remélem nem kell ecsetelnem, hogy milyen a mostani 10-15 éves korosztály. Én 13 éves vagyok, és sírva futnék ki az országból a korombeliektől. Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért kell hülyére venni egy fiút, miért kell minden mondat után ♥-t, vagy ":$"-t rakni. Könyörgöm... MIÉRT?! És Magyarországot miért kell rágalmazni? Itt él, itt nő fel, ha nem tetszek ami van, akkor takarodjon a pi***ba! Egyszerűen rohadtul elegem van ezekből, leginkább leköpném őket ha tehetném.

Csak az a legrosszabb az egészben, hogy amikor megkérdezik, hogy hány éves vagyok, annyira kínosan érzem magam mert hát 13... És ha neten, vagy valaki olyan kérdezi, aki nem ismer, az egyből lesajnálóan méreget/ír. És nekem ebből rohadtul elegem van. NEM AKAROK OLYAN LENNI, MINT AZOK!

Egyszerűen nagyon szeretném, ha lenne barátom, mert... Nem igazán vagyok szeretve, és még sose éreztem azt, hogy valakit érdeklek, és nem csak magával foglalkozik, és annyira jó lenne, ha valakit szerethetnék. De nem, azok a fiúk is inkább egy OLYANT választanak, akiktől ezt nem vártam volna.

Miért nem lehet helyesen írni?! (Jó, persze gondolom az én kérdésemben is van rengeteg hiba, de azért... Na :D) Mi az, hogy w?! A MAGYAR NYELVBEN EREDETILEG NINCS IS W! Istenem... Megőrülök.

Ezért váltottam át a rocker stílusra. Igen, rohadt hosszú (nem vasalt!) haj, zenekaros pólók stb. Aztán egyik nap mit látok? Az olyan lányok (mert sajnos csak a barátaimat válogathatom meg, az ismerőseimet nem) is kedvelik (nem, nem akarom leírni, hogy "lájkolják") azokat az együtteseket. Na ekkor sírvafakadtam. Most nehogymár az egyetlen olyan dolgot is amiben örömöt találok!

Mit csináljak, hogy ne nézzenek le? Hogy 100%-ban megmutassam akár a Világnak, hogy NEM VAGYOK OLYAN!?


Áh, bocsi, kicsit kiakadtam. Ez a téma nagyon dühít.

L.


2012. márc. 30. 23:05
 1/5 A kérdező kommentje:
* Elvegyék tőlem az egyetlen olyan dolgot is, amiben örömöt találok.
2012. márc. 30. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:
13 éves vagy,még ne akard túl komolyan venni a világot.barátot akarsz?Semmi gond majd eljön az ideje,még csak 13 vagy nem maradtál le semmiről és van időd alakítani az életed.Amíg általánosba jársz addig ne várj mindent egyszerre az élettől.Azt hogy ne nézzenek le erre csak annyit tudok írni hogy nem kell sajnáltatnod magad,majd idővel megtanulod az embereket kezelni és a tiszteletet kivívni.Most csak az a dolgok hogy érezd jól magad éss legyen jó tanulmányi eredményed mert sokat számít,hogy ilyen fiatalon hogyan állsz hozzá a dolgokhoz.
2012. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tactical ***** válasza:
100%

Nem akarlak még jobban elkeseríteni, de a legfontosabb dologban ugyan olyan vagy, mint ők. Ha mások megítélésére építesz mindent, akkor nem lesz túl stabil életed.

Egyébként meg ne hidd, hogy csak a 10-15 éves korosztály az ilyen. Én 17 vagyok, de az én környezetemben, osztályomban sincs túl sok "értelmes" ember.

Amikor meg az általad kedvelt együtteseket "lájkolják", csak tudd, hogy valószínűleg ők a divat miatt hallgatják és nem másért.

2012. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám,ennyi idősen :)

Sajnos a korodhoz/korosztályodhoz képest túl komoly vagy,ami sok lelki problémát okoz,én is mindig a 3-4-5 évvel idősebb korosztállyal lógtam,mert mindig akad azok között is jófej,aki nem azt nézi,hogy csak 13 vagy,hanem,hogy milyen a viselkedésed és a személyiséged.

2012. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam ennyi idősen...Egyébként biztosan vannak a korosztályodban is normális emberkék,akárcsak te!

Ne foglalkozz azokkal,akik általánosítanak!Az ő bajuk...

Ha te nem olyan vagy,úgyis látszik rajtad szerintem!

Ne foglalkozz másokkal,csak a saját boldogságodra koncentrálj!Élj úgy,ahogy jól esik és sz@rd le,hogy most épp mi a divat!

2012. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!